Вибираємо чоловічу куртку

Для чоловіків куртка вважається універсальним одягом. Її носять всі володарі сильної статі, незважаючи на вік і достаток.

1050158854_w640_h640_kol5ery_sw0Вибираючи куртку, необхідно дотримуватись певних рекомендацій, які допоможуть придбати ідеальний варіант для кожного чоловіка.

Якщо вам потрібна якісна і стильна чоловіча куртка за доступною ціною, то відвідайте сайт https://theman.ua/uk/91-kurtki-cholovichi вже зараз.

На що варто звернути увагу при покупці:

1. Фасон. Куртка повинна підходити по фігурі, і підкреслювати її переваги, а не навпаки виділяти недоліки. Для дебелих чоловіків такий одяг ні в якому разі не повинен бути в обтяжку, або коротким. У ній буде некомфортно і холодно.

2. Розмір. Потрібно визначити точний розмір, щоб верхній одяг сидів вільно, і була можливість одягнути під неї щось ще. Також визначте, як ви в ній рухаєтеся, якщо рухи скуті, то вона замала.

3. Матеріал. Він повинен відповідати сезону. Якщо погода суха, то тканина може бути тонкою, а якщо сиро і вітряно, то підійдуть куртки з щільних матеріалів. А якщо куртка потрібна для зимової пори року, то найкраще зігрівають хутро або шкіра.

4. Пошиття. Куртка повинна бути якісно пошита. Чим вона якісніша, тим довше прослужить.

5. Застібка. Верхній одяг повинен бути вільним і легко розстібатися, застібка не повинна заїдати матеріал.

Для покупки куртки бажано проконсультуватися з фахівцем, який зможе порадити і розмір, і гарну якість і взагалі розгляне, як вона виглядає з боку.

Виділяють такі різновиди чоловічих курток:

  • Пуховик. Це актуальний варіант для морозів і зими. Довжина бажано повинна бути нижче колін. Така куртка легка за вагою, але при цьому дуже тепла. Ідеально зігріває навіть у люті морози. Правда ціна на хороші моделі немаленька.
  • Легкі куртки. Такий тип підійде для теплої погоди навесні або восени.
  • Куртки-дублянки. Це одна з найдорожчих моделей, яка вимагає ретельного догляду за нею. Цю модель не варто носити під час дощу.
  • Спортивні куртки. Вони вільні і комфортні у носінні.