Вибираємо безпечний посуд: 5 важливих принципів

Посуд, в якому ми готуємо страви для себе і своєї сім’ї, повинен виключати будь-які потенційні ризики та залишатися цілком безпечним. Ніяких сторонніх домішок, сумнівних матеріалів і ненадійних конструкцій — при виборі спирайтеся на ці 5 важливих принципів.

2001.937_4Основні принципи при виборі безпечного посуду:

 

  • Безпечний матеріал основи. При виборі посуду, який цілком виконаний з одного матеріалу — і зовнішня сторона корпусу, і внутрішня сторона, яка стикається з їжею, важливо враховувати повну безпечність цього матеріалу. Перевірений часом і поколіннями господинь чавун, високоякісна нержавіюча сталь марки 18/10 (INOX304), скло і кераміка — ці матеріали стануть гідним вибором як з точки зору функціональності, так і з точки зору безпеки. Однак тут варто враховувати загальне правило — якщо скло і кераміка підходять як для готування, так і для зберігання готових страв, то в металевому посуді зберігати продукти не можна.
  • Безпечне внутрішнє покриття. Коли посуд поєднує в собі матеріал основи (наприклад, кований або литий алюміній), і внутрішнє покриття, яке захищає їжу від контакту з металом, особливу увагу приділіть тому, що входить до складу покриття. Каструлі, сотейники та сковорідки з антипригарним шаром повинні бути не тільки міцними та довговічними, але і безпечними — при нагріванні таке покриття не має виділяти ніяких речовин. Внесіть у свій стоп-лист кадмій, свинець і перфороктанову кислоту (PFOA), захищаючи себе і свою сім’ю від будь-яких потенційних ризиків
  • Безпечна конструкція. Всі деталі посуду повинні мати міцне кріплення. Ідеально, якщо посуд, призначений для готування, матиме ручки, які виконані з безпечного матеріалу, який не нагрівається — наприклад, з бакеліту. Він не виділяє ніяких токсичних речовин, не розжарюється і захищає вас від ризику обпектися. Такій ручці буде не рада хіба що прихватка — адже вона залишиться без діла.
  • Безпечна ергономіка. Велика каструля не може мати занадто маленькі ручки — така непродумана ергономіка загрожує тим, що важкий, наповнений по вінця посуд можна упустити на підлогу або, що набагато гірше, собі на ноги. Тому при виборі в першу чергу думайте не про те, як каструля з великими «вушками» розміститься в шафі, а про те, як зручно і безпечно тримати її за великі ручки.
  • Безпечна покупка. Обстановка навколо вносить корективи в будь-які плани. Але захистити себе і своїх близьких можна, більше залишаючись вдома і вибираючи посуд онлайн. Вражаючий асортимент, швидка навігація по каталогу, зручні фільтри, допомога онлайн-консультанта, який завжди залишається поруч і завжди готовий допомогти — інтернет-магазин tescoma-ukraine.com.ua відкритий для безпечних покупок 24/7, тут не потрібно дотримуватися дистанції та поспішати з вибором — робіть покупки із задоволенням!