Вибираємо безпечний килим в дитячу кімнату

Власна кімната для дитини — це як непрохідна фортеця, в якій зберігаються важливі для дитини речі, а також є все, що зможе захистити малюка від навколишнього середовища. Речі в кімнаті повинні обіцяти безпеку і спокій. Вибираючи меблі і аксесуари для обстановки дитячої кімнати батьки повинні врахувати те, що предмети повинні бути не тільки красивими і відповідати одному дизайну, але і безпечними. Ця вимога допоможе зберегти здоров’я малюка, створити ідеальну атмосферу для активного розвитку дитини, а також забезпечити спокій батьків.

1576544 (1)При виборі килима в дитячу важливо не тільки врахувати особливості матеріалів, розмір і дизайн, але і вибрати відповідне місце для покупки.

Матеріал килима

Килими для дитячої кімнати можуть бути синтетичними або натуральними. Лікарі радять віддавати перевагу саме натуральним матеріалам. Екологічно чисті тканини не провокують алергію і не викликають подразнень на ніжній дитячій шкірі, адже малюки проводять більшу частину часу на теплій підлозі, граючись з іграшками.

Натуральні килими виготовляються з:

 

  • вовни;
  • шкіри;
  • шовку;
  • трикотажу.

Килими ручної роботи виготовляються з натуральної шкіри і хутра, що робить аксесуар для дитячої повністю безпечним. Він зберігає тепло, зносостійкий і довго прослужить своїм господарям. Килими з натуральних матеріалів ідеально підходять для дітей віком до 3-х років.

Синтетичні килими набагато простіше чистити. Вони відмінно піддаються регулярному чищенню, а також дешевші, ніж натуральні.

Розмір

Розмір килима повинен відповідати місцю, де він буде знаходитися. Він повинен максимально покривати простір, що захистить дитину від падіння на тверду підлогу або переохолодження в холодний сезон. Також килим не повинен потрапляти під меблі, адже він повинен бути доступний для прибирання, яке в дитячій має проводиться досить часто.

Дизайн

Вибір дизайну килима повністю залежить від побажання батьків, переваг дитини і дизайну інтер’єру самої кімнати. Килимок повинен бути яскравим і барвистим. Для хлопчиків можна придбати килим з динозаврами, машинками і геометричними фігурами. Для дівчаток підійдуть килимки світлих кольорів, з іграшками, в формі квіточки та інші.