Вибір жіночого пеньюара: колір має значення

Жіночі пеньюари з’явилися давно і завжди користувалися величезною популярністю серед представниць прекрасної статі. Небайдужі до таких штучок і чоловіки, заради яких панянки і купують даний вид одягу.

12122mНа даний момент інтернет-магазини пропонують величезний асортимент жіночих пеньюарів. Можна знайти спокусливу білизну найрізноманітніших фасонів і кольорів.

Як вибрати пеньюар?

При купівлі білизни інтимного характеру слід враховувати:

 

  • мету, для якої купується подібна річ. Звичайно, основне призначення пеньюара — це зваблення чоловіка, однак ця подія у всіх відбувається по-різному;
  • матеріал виробу. Шовк і нейлон — найбільш підходящі тканини для пошиття сорочок. При виборі слід звертати увагу на якість
  • мережива і шви, а також обробку і декоративні елементи;
    колір моделі. Залежить від темпераменту жінки і ступеня її розкутості.

Головне правило при виборі пеньюара: він повинен підкреслювати переваги фігури панянки, роблячи її більш жіночною і сексуальною в очах статевого партнера.

Правильний вибір кольору пеньюара

Звичайно, жінка може придбати сорочку, покладаючись на свої індивідуальні переваги. Однак психологи вже давно з’ясували, як певні відтінки одягу впливають на підсвідомість чоловіків.

Червоний пеньюар викликає у представників сильної статі збудження і пристрасть. Багато з них думають, що жінка в червоній білизні готова до експериментів в ліжку для втілення найпотаємніших фантазій.

Сорочка жовтого відтінку закликає партнера до повноти почуттів і щирої віддачі. Цей колір вибирають жінки, які прагнуть до тривалого, але при цьому якісного сексу.

Чуттєвим і темпераментним жінкам підійдуть пеньюари рожевого або фіолетового відтінку. Кавові, коричневі і світлі тони вибирають, як правило, скромні і стримані леді.

Найбільшою популярністю серед жінок різного віку користуються чорні сорочки. Їх вибирають розкуті і відверті у своїх почуттях жінки, які не бояться експериментувати в ліжку.

Жіночі пеньюари — це спокуслива білизна не тільки для особливих подій. Вони відмінно підходять для щоденного використання, роблячи жінку більш витонченою, сексуальною і привабливою для чоловіка. Величезний асортимент подібних сорочок дозволяє жінці з будь-якою фігурою і різного віку підібрати підходящій саме їй виріб, який підкреслить всі переваги фігури і приховає її недоліки.