Вибір якісного вершкового масла

Вершкове масло є одним із найпопулярніших молочних продуктів. В ньому міститься багато корисних речовин. Придбати якісне масло зараз досить складно, але якщо знати правила вибору, кожна людина без проблем зможе придбати хороший продукт. 

Користь вершкового масла

В ньому міститься багато мінеральних речовин і вітамінів, таких як вітамін А і В, кальцій, фосфор і так далі. Якщо вершкове масло має багато калорій, значить воно хороше та поживне. У маслі має бути певний відсоток вмісту молочного жиру, який добре засвоюватиметься організмом. Вживати вершкове масло корисно в ранковий час. Один бутерброд із вершковим маслом сприятиме хорошій роботі мозкової діяльності. У всьому необхідно знати норму. Вживати велику кількість вершкового масла не варто, тому що надлишок може негативно позначитися на серцево-судинній системі.

Як вибрати вершкове масло?

Колір цього продукту повинен бути світло-жовтим. Якщо масло має жовтий відтінок або білястий, у ньому можуть бути додані рослинні жири та барвники. Якщо масло було зроблене в кінці травня, воно може мати яскравіший відтінок і зберігатиметься довше. Пов’язано це з тим, що коров’яче молоко було зміненим у зв’язку з природним кормом.

Натуральне масло має трохи молочний запах. При його вживанні воно швидко тане в роті та має ніжний молочно-вершковий смак. Якщо порівнювати масло з маргарином, маргарин липне до зубів і довго тане.

Хороше масло легко намазувати на хліб. Воно не повинно кришитися, коли його ріжуть. До ножа масло прилипати також не повинно.

Жирність хорошого вершкового масла має бути не менше 72,5%.

Під час покупки вершкового масла потрібно звернути увагу на упаковку. Його можна упаковувати у фольгований папір або щільний пергамент. Якщо купувати масло, його потрібно брати в невеликій кількості й вживати дуже швидко. Продукт, який не знаходиться в упаковці, може швидко окислитись, оскільки буде контакт з повітрям.

Зберігати масло в умовах заморожування можна не більше 35 діб після того, як воно було виготовлене.

Щоб вершкове масло було смачним та якісним, краще купувати його у перевірених магазинах, а не на ринку.