Вибір тонального крему

Індустрія краси виходить на новий рівень розвитку. Косметологи, візажисти, пластичні хірурги, бабусині засоби — ось скільки варіантів надається жінкам, щоб у будь-якому віці виглядати молодою і красивою. Косметичні засоби стали виробляти дуже високої якості, з натуральних продуктів, щоб ні в якому разі не нашкодити вашій натуральній красі. Всім давно відомо, що поряд з якісною продукцією завжди існує неякісна альтернатива, а її треба остерігатися, так як природну красу дуже легко зіпсувати. Для цього до вибору косметичних засобів потрібно підходити з повною відповідальністю.

kak-vyiborat-ottenok-tonalnogo-krema-po-tsvetu-koji

Одним з найважливіших засобів жіночої косметички є тональний крем — база, на якій вибудовується вся інша краса. Тональний крем здатний магічним чином приховати маленькі недоліки вашого обличчя: почервоніння, прищі, веснянки, зморшки, нерівний колір обличчя і т. п. Вибір тонального крему залежить від типу шкіри обличчя. Наприклад, суху шкіру може врятувати крем з ефектом зволоження. Крем для жирного типу шкіри не має містити ніяких олій і частково нейтралізувати жирність і блиск шкіри. Володаркам змішаного типу шкіри краще буде придбати 2 типи тональних кремів. За рахунок цього шкіра придбає найбільш природний вигляд. Потрібно запам’ятати одне просте правило — щоб крем виглядав природно, ви повинні його рівномірно нанести на шкіру і максимально розтерти.

 
Пам’ятайте, що застосовувати тональний крем без особливої потреби у жарку погоду не рекомендується, так як шкіра потребує повітря. Також, якщо ви зацікавлені в здоровій шкірі без патологій, не варто економити на тональному кремі, ціна його буде повністю виправданою.