Вибір тканини для сукні

В гардеробах жінок сучасності все менше і менше стає суконь для щоденного носіння. Сукня відображає всю жіночність, а в сучасному світі це зникає і сама сукня робиться одягом тільки для свят. Святкові сукні, як правило, носяться на перше побачення, корпоратив та на інші торжества. Це означає тільки те, що для представленого вбрання стали віддавати перевагу не звичайним тканинам, а тканинам ошатним і помітним. Будь-який магазин тканин у наш час являє просто колосальний вибір самих різних тканин.

5fb4ff185616201b21f33bb325c7d2f0_i-5

Критерії вибору

 

Спочатку слід підібрати підходящий для вас фасон. Від складності крою обраної вами моделі, безпосередньо залежатиме той факт, на скільки тонкою буде тканина. Коли на вашому вбранні буде присутня значна кількість воланів, то відмінним варіантом виявиться шифон, шовк або креп.

 

Якщо ви хочете постаратися сховати зайві сантиметри в районі талії і у вигідному світлі показати фігуру, для пошиття такого сукні найкраще застосовувати щільну тафту. Вона добре зберігає форму і чудово складається твердими складками.

 

Сукня, яка зроблена під замовлення з натурального шовку, буде прикрашати ваш гардероб. Адже не дарма ж шовк називається царем тканин. Він дуже міцний, а також пропускає повітря. Вбрання, виконане з шовку, може мати абсолютно будь-яку за складністю фактуру, але при цьому завжди буде виглядати ідеально. Однак слід врахувати і той факт, що натуральні волокна тканини будуть сприяти тому, що вона буде сильно м’ятися. З цієї причини не найкращим варіантом буде одягати сукню з представленої тканини на ті свята, де доведеться часто сідати, а також вставати.

 

Слід відзначити і той факт, що шовк і атлас натурального походження мають досить слизьку поверхню, що також слід враховувати при підборі моделі. В іншому випадку вам весь час доведеться поправляти сукню.
У разі, коли фігура не є досконалою, не варто віддавати перевагу тим сукням, які будуть мати блискучу поверхню, так як даний факт візуально додає сантиметри.

 

Не варто брати для суконь з облягаючим верхом ацетатний атлас. Він досить скоро втратить форму і розтягнеться особливо в районі швів. Насправді сукня, виконане з атласу зобов’язана виглядати так, ніби до неї ніколи не торкалися руки швачки. Дана тканина відмінно підійде для струмуючих і вільних суконь з драпіруванням.