Вибір спортивного куточка для дому

Якщо у Вас активна, рухлива дитина, і не одна, а двоє чи троє діток — Вас виручить такий чудовий винахід, як дитячі спортивні куточки для дому. Особливо в непогожі дні, коли дітлахам нікуди дівати свою невгамовну енергію! Замість лазіння по дверях, катання на них і стрибання по ліжках діти звернуть свою увагу на куточок, вправи на якому, на відміну від предметів обстановки, і безпечніші, і корисніші.

kak-vybrat-detskiy-sportivnyy-kompleksЯкщо у Вас спокійні дітки, які не ганяють по дому, а люблять тихі заняття, на зразок ліплення і малювання, — дитячі спортивні куточки допоможуть відновити баланс між розумовим і фізичним розвитком. Тому що сидіти-читати-малювати — це добре, корисно і зручно для батьків, але для повноцінного розвитку дітям необхідно рухатися — кожен день не менше 1-1,5 год. Малюк не хоче робити зарядку? Ось побачите, перед яскравим, барвистим спортивним куточком він не встоїть! Поперечини і турніки, кільця і канат, трапеція і рукохід — так і хочеться спробувати і освоїти всі снаряди!

Як вибрати спортивний куточок за даним посиланням https://inkluzia.com.ua/sportivno-igrovye-tovary/sportivni-kutochki правильно? Орієнтуємося на:

 

  • в першу чергу — якість і безпеку;
  • комплектацію та параметри моделі;
  • відповідність дизайну інтер’єру Вашого дому.

Безпека і якість

За матеріалом виготовлення дитячі спортивні куточки бувають дерев’яними і металевими. Ті та інші надійні, розраховані на навантаження до 80-130 кг (в залежності від моделі), виготовлені з матеріалів, безпечних для здоров’я: соснової і букової деревини або міцних металевих сплавів; фарб і лаків без токсинів. Однак перевагу частіше віддають дерев’яним спортивним куточках, так як натуральне дерево — матеріал не тільки міцний і екологічний, але і набагато більш приємний на вид і на дотик, ніж метал.

Конфігурація

Стандартна комплектація дитячих спортивних куточків для дому включає:

 

  • шведську стінку з турніком (стаціонарним, знімним або тим й іншим);
  • гімнастичні кільця;
  • канат і мотузяну драбину.

На цьому мінімумі снарядів можна виконувати різноманітні комплекси вправ. А за бажанням Ви можете доповнити комплекс й іншими снарядами, цікавими і корисними:

 

  • трапецією;
  • дошкою для преса;
  • боксерською грушею;
  • гладіаторською сіткою.

Бувають куточки з рукоходами і навіть з гірками для катання — цілі дитячі майданчики для дому, доступні в будь-яку погоду!

Обов’язково доукомплектуйте дитячий спортивний куточок гімнастичним матом для безпеки, і будьте поруч, коли діти займаються на куточку!

Дизайн

Яким би не був дизайн дитячої або іншої кімнати, де Ви встановите куточок, — завжди можна підібрати модель на будь-який смак і колір: стильну дерев’яну або яскраву кольорову.

Вибір за вами!