Вибір спортивної куртки

Верхній одяг є незамінною частиною гардеробу в холодну пору року. Існує маса різноманітних курток, дублянок, жилетів і шуб. Для людей, які ведуть активний спосіб життя, потрібен зручний і вільний верхній одяг. Для них ідеально підійде спортивна куртка. Найбільшими споживачами таких курток є професійні спортсмени, і ті, хто намагається вести більш-менш активний спосіб життя. Якщо ви вирішите купити собі таку куртку, то слід знати деякі правила.

zhenskie_sportivnye_kurtki_3Вибираючи спортивну куртку в першу чергу, слід звертати увагу на тканину, з якої вона пошита, оптимальним варіантом є мембранна тканина. Плюсом цієї матерії є те, що вона не промокає і зберігає тепло, вбираючи в себе потові виділення з тіла. Мембрани бувають декількох видів, такі як порові, безпорові і комбіновані. Тип обраної мембрани дуже сильно впливає на те, якими властивостями буде володіти обрана вами куртка. Порові мембрани дуже вологостійкі і вбирають зайвий піт. Цей тип слід прати вручну, так як він дуже чутливий до режимів прання і віджимання. Поліуретанова (безпорова) тканина відмінно випаровує зайву вологу і прекрасно підходить до різних температурних умов. Цей тип тканини не вимагає особливого догляду. Комбінована мембрана включає в себе переваги двох попередніх видів.

Важливим критерієм є кількість тканинних прошарків, від цього буде залежати термін носіння цієї куртки. Вони бувають двох- і тришарові. А для того щоб куртка не мала зайвої ваги і була досить легкою існує матеріал, який має 2,5 шари. Для збереження тепла виробники застосовують внутрішні флісові спортивные женские куртки недорого.

Важливою є наявність капюшона, найкраще щоб він був знімним. Кишені куртки повинні бути оснащені блискавкою, і зручно розташовуватися. Шви повинні бути міцними та рівними.

Основна вимога до спортивної куртки, як і до будь-якого іншого елементу спортивного одягу, це, звичайно ж, зручність. Бо якщо вибрати річ, в якій вам буде некомфортно, ви напевно одягне її кілька разів і почнете замислюватися про придбання нової. Головним її завданням є захист людини від різних природних чинників, таких як сніг або дощ. Особливу увагу при виборі, варто приділяти фірмі виробника, тому як невідомі або підпільні цехи шиють одяг на «швидку руку» і тому такий одяг може бути не дуже якісним, тканина буде линяти, а блискавки і ґудзики швидко вийдуть з ладу. Доглядати за цим типом одягу варто дуже ретельно, тому що така куртка має прослужити вам не один рік.