Вибір постільної білизни: розкішний сатин і його переваги

Для комфортного сну велике значення має правильно підібрана постільна білизна. На думку фахівців, найкраще купувати постільну білизну з натуральних тканин, так як вони володіють такими якостями, як повітропроникність, гігроскопічність і гігієнічність, які здатні забезпечить комфорт людині під час відпочинку, і сприятливо впливають на стан її здоров’я. І одним з варіантів є постільна білизна з сатину, що має безліч позитивних характеристик.

postelnoe-bele-iz-satina-www-ural-org

Особливості сатину

Сатин — натуральна тканина, міцна і приємна на дотик. Матеріал виглядає дуже благородно, і часто вироби з нього плутають з шовковими, оскільки його гладкість і блиск можуть бути ідентичні шовку (за умови високої якості). При цьому коштує постільна білизна з сатину дешевше, ніж шовкова, тому саме цьому матеріалу віддають перевагу цінителі комфорту і краси.

Між іншим, на сайті https://barbatextile.ua/category/satin ви можете придбати якісний сатин за найдоступнішими цінами.

Назва сатин характеризує спосіб плетіння ниток в матеріалі — використовується два види ниток, одна з яких міцна і пряма, а інша, тонка і кручена (використовується для лицьової сторони). Причому чим більш крученою є лицьова нитка, тим більший блиск набуває матеріал, тоді як виворіт має матовий відтінок.

Спеціальна обробка ниток хімічними складами дозволяє домогтися більш ефектного блиску, а також збільшити міцність тканини. Другий спосіб обробки — прокатування матеріалу через спеціальні вали, дозволяє отримати ще більш ефектний блиск, проте такий спосіб обробки недовговічний і після прання матеріал поступово починає тьмяніти. З огляду на це, варто звернути увагу на спосіб обробки тканини, з якої пошита постільна білизна.

 

Види фарбування

 

Способи фарбування сатину бувають двох видів:

 

  • пігментний, при якому фарба наноситься на лицьову сторону і фіксується завдяки температурному впливу;
  • реактивний, коли фарба міцно з’єднується з нитками, стаючи частиною волокна. Саме цим способом створюються сучасні 3D-малюнки на сатиновій постільній білизні і такі комплекти стають унікальним елементом інтер’єру. За допомогою спеціальних апаратів, на постільну білизну можна нанести будь-який малюнок — від квітів до панорамних пейзажів, і при цьому він буде виглядати яскраво, барвисто і натурально.

 

Головні переваги

 

Комплекти з сатину мають безліч переваг. Крім вищевказаних слід сказати ще про гіпоалергенність матеріалу, завдяки якій вироби з нього підходять навіть для людей з чутливою шкірою. Також сатин забезпечує хороший повітрообмін і дозволяє шкірі людини «дихати» під час сну.

Білизна з нього не ковзає і не збивається в складки, завдяки шорсткому вивороту, тим самим забезпечуючи комфортний сон. Вона якісна, міцна і зносостійка, тому навіть після  прання зберігає свою первозданну красу. А ще вона не сильно мнеться і тому полегшує роботу господині, не вимагаючи прасування після прання і зберігаючи свіжий вигляд навіть після тижневого використання.