Вибір помади на літній період

Коли дівчина вибирає помаду, не всі чоловіки здогадуються що від цього, часом, залежить весь її образ. І тим складніше це зробити.

0 (1)Існує безліч відтінків того чи іншого кольору. Але у жінки має бути кілька різних кольорів в арсеналі, що б можна було реалізувати задумки різного стилю одягу і т. д.

І природно, кожна дівчина повинна знати деякі поширені правила щодо того, де придбати помаду і як її вибрати. Давайте розглянемо п’ять основних правил:

1. Пігментація у вас на обличчі. У деяких дівчат буває пігментація на обличчі або незначна судинна сіточка. Тут потрібно знати головне, що рожевий холодний відтінок помади вам точно не підходить, він проявиться коричневими плямами.

2. Правильне освітлення. При штучному освітленні або ж взимку, не радимо вам використовувати кораловий колір, так як при спотворенні він по-перше змінює колір шкіри, а по-друге віддає зеленим.

3. Колір волосся і шкіри. Потрібно відштовхуватися від кольору шкіри, якщо вона бліда, то красиво буде виглядати рожевий відтінок, а якщо темна то персиковий або кораловий. Якщо у вас темне волосся, то помади повинні бути дуже яскравими, а якщо світле, то потрібно більше пастельних тонів. Якщо волосся руде, то краще використовувати від світло коричневого кольору до дуже насиченого.

4. Помада — це їжа. Звичайно ж, помада на губах при будь-якому розкладі потрапляє в рот і потім в шлунок. У будь-якому випадку її не виходить не їсти. Виходячи з цього, потрібно підбирати якісний продукт, який буде без шкідливих і токсичних металів.

5. Тестуємо помаду. Як потрібно тестувати помаду? Все елементарно, найкраще це робити на губах, так як на різних ділянках тіла шкіра відрізняється і колір буде виглядати не природно. Беріть ту помаду, яка вам подобається і вона вам до душі.