Вибір подушки під час вагітності

Якщо ви готуєтеся стати мамою, тоді вам, безумовно, необхідно шукати ті речі, які здатні полегшити ваше життя.

dlya-budushhih-mam-1Коли термін вагітності підходить до третього триместру, то найчастіше сон стає дискомфортним – жінці важко вибрати положення під час сну, тому часто доводиться мучитися.

Якщо під час сну ви не можете виспатися, то вам необхідно звернути увагу на подушку, на якій ви спите. Цілком ймовірно, що саме в ній причина вашого недосипання. Варто переглянути ваші постільні приналежності – ви повинні відчувати повний комфорт під час сновидінь, тоді ви будете висипатися, і ваш малюк відповідно, також буде відчувати себе добре.

Материнська подушка

Як варіант, вам знадобиться материнська подушка, яку використовують під час вагітності, а також після пологів для годування дитини.

Дана подушка складається з двох рухомих частин – ці частини з’єднуються між собою матеріалом. Дизайн такої подушки дозволяє підтримувати нижню частину спини і живота. Також завдяки такій подушці можна спати на боці, адже вона трохи зменшує вагу живота і підтримує його.

Клиноподібна подушка

Така подушка також допоможе поліпшити комфорт під час вашого сну. Клиноподібна подушка дуже добре підтримує живіт у вагітної жінки. Таку подушку можна використовувати не лише вагітним для більшого комфорту під час сну, така подушка добре підтримує спину.

Подушка для вашого тіла

Для сну також комфортно використовувати велику подушку для тіла, яка має майже півтора метра в довжину. Навіть за назвою видно, що така подушка може підлаштуватися під форму вашого тіла і тому забезпечується відмінна підтримка всього тіла і живота зокрема.

Як зрозуміло з вищесказаного, вибір подушок дуже великий – як для простих людей, так і для вагітних. Звичайно, при виборі подушки варто враховувати деякі фактори. Важливо, щоб подушка була з 100% бавовни. Якщо є ймовірність алергії, то краще використовувати антиалергенний наповнювач. Вибирайте подушку, яку можна прати в машинці.