Вибір подушки для вагітних

Подушка для вагітних, це особлива розробка, яка з роками стала набирати свою популярність і вже входить в розряд необхідних і важливих покупок. Вибір такої особливої моделі подушки, повинен бути усвідомленим і уважним. В першу чергу необхідно звертати увагу на її розмір. Як правило, подушки для вагітних виготовляються, маючи 150 — 170 см в довжину. Таким чином, виходить, що жінка із середнім ростом до 160 см можуть вибирати для себе моделі, які мають 150 см.

son-bez-podushki-polza-ili-put-k-sereznym-zabolevaniyam-7На сьогоднішній день вони можуть бути різних форм і різної довжини, але звертати основну увагу потрібно на те, щоб подушка для вагітних могла добре підтримувати живіт і спину жінки одночасно. Якщо подушка буде зовсім невелика, наприклад 80-110 см, то для сну в період вагітності вона підходити не буде. Звичайно, її буде дуже зручно потім використовувати для годування дитини, але для комфортного і полегшеного сну така модель не підійде.

Ще важливо звернути увагу на наповнювач подушки. Він повинен відноситися до безпечних матеріалів, не викликати алергію і щоб був комфортним для використання. Самим рекомендованим вважається холлофайбер. Такі ж критерії призначені і для вибору тканини подушки. Ніякої синтетики, тільки м’які, натуральні і нетоксичні тканини. Якщо вибір зроблено правильно, розмір подушки, її наволочка і наповнювач відповідають всім вимогам, то вагітна жінка перестане страждати від безсоння, і буде повноцінно відпочивати, насолоджуючись своїм особливим станом. Очікування дитини має бути прекрасним періодом для жінки.