Вибір парасольки — це важливо

Парасолька — це важлива річ, без якої не обійтися у дощову погоду. Як же не помилитися з вибором парасольки, щоб ця функціональна річ приносила вам радість в негоду?

modnie-zonti-2015-2Отже, перше, на що необхідно звернути увагу, це матеріал, з якого зроблена парасолька. Самий невибагливий матеріал — нейлон. Він прослужить довше, ніж інші матеріали. Мінусом нейлону є його грубість на дотик. Найпоширенішим матеріалом при виробництві парасольок є поліестер. Він примхливий в обслуговуванні, але виглядає симпатичніше, ніж нейлон.

Другий фактор — механізм. Парасольки бувають механічні, що відкриваються і закриваються вручну, напівавтомати (відкриваються такі парасолі при натисканні на кнопку, а складаються вручну) і автомати (у них механізм повністю автоматичний — і відкриваються і закриваються такі парасолі за допомогою кнопки). Звичайно, парасолька-автомат дуже зручна, але важливо розуміти, що чим складніший механізм, тим більша ймовірність його поломки. Тому найбільш популярні напівавтомати.

Третє, на що слід звернути увагу, це спиці і стержень. Якщо парасолька важка, а стержень і спиці блищать, велика ймовірність, що вони сталеві. Сталь — вельми надійний матеріал, і таку парасольку не буде вивертати при сильному вітрі. Сучасні парасолі, особливо парасолі-тростини, часто мають спиці з пружного скловолокна. Цей матеріал чудово гнеться, і парасолька виходить міцною і пружною.

Кількість спиць може варіюватися від 8 до 16. Кількість спиць більше впливає на зовнішній вигляд парасольки, ніж на її міцність. Чим більше спиць, тим красивіша парасолька.

І, нарешті, ручка. Пластикова ручка — найдешевший, але не дуже практичний варіант. Тримати таку ручку незручно. Більш міцною ручкою є дерев’яна, але вона може ковзати, як, втім, і пластикова. А ось прогумована ручка — найзручніший і дуже практичний варіант. З такою ручки навіть при сильному вітрі не зісковзне рука.

Ви визначилися з вибором? Тоді придбайте захист від вітру, дощу і сонця.