Вибір оптимального комп’ютера для школяра

Активний і допитливий  сучасний школяр захоплюється новими технологіями, і не уявляє своє життя без комп’ютера. Навіть достатня кількість компактних гаджетів нездатна замінити повноцінний комп’ютер. Батькам ж доводиться викроювати кошти з сімейного бюджету, щоб купити своїй дитині хороший комп’ютер. Як вибрати оптимальний комп’ютер для школяра, щоб і дитина залишилася задоволеною, і гроші не були викинуті на вітер?

9c5c296ece187569f48f2983a9732fd0Комп’ютер чи ноутбук?

Технологічний прогрес в даному сегменті не стоїть на місці, пропонуючи ринку новітні моделі стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків. І все ж оптимальним варіантом для школяра буде стаціонарний персональний комп’ютер, в якому передбачено набагато більше пам’яті, більш потужний процесор і можливість його наповнення будь-якими необхідними програмами і додатками.

До речі, можливо вам потрібні якісні батареи для ноутбуков Apple, які ви можете придбати на сайті battery.net.ua за найкращими цінами вже сьогодні.

Очевидний і істотний плюс комп’ютера — в можливості персоналізувати машину і вдосконалювати її. Тобто якщо спочатку сім’я може дозволити собі відносно слабкий комп’ютер, то з часом вона може доповнити його більш потужними деталями. Якщо ж дитині в силу певних причин потрібно постійно носити комп’ютер з собою, то ноутбук буде більш виграшним варіантом. Портативність — це головна перевага ноутбуків. Сучасні виробники ноутбуків сьогодні пропонують ринку величезну кількість моделей ноутбуків, які за своїми технічними параметрами абсолютно не поступаються навіть потужним стаціонарним машинам. Критерієм, від якого варто відштовхуватися при виборі комп’ютера або ноутбука, є вік дитини. Так, учневі молодшої школи найкраще купити стаціонарний комп’ютер, а ось для старшокласника варто купути добротний ноутбук або навіть нетбук.

Призначення комп’ютера

Перед тим як придбати комп’ютер, варто дуже чітко зрозуміти, для яких цілей його купують. Якщо дитині, умовно кажучи, потрібна друкарська машинка, на якій вона буде набирати реферати або шукати потрібну інформацію в мережі, то для таких цілей прекрасно підійде апарат з середніми характеристиками. Можливо навіть хороший ноутбук. Якщо ж дитина фанатіє від тривимірних ігор, графічних редакторів або починає вивчати ази програмування, то їй потрібен багатофункціональний потужний комп’ютер. Такі моделі оснащені потужною відеокартою, тому будуть коштувати дорого.