Вибір одягу та взуття для дитини

Дітям будь-якого віку необхідно багато всього, у тому числі одяг на всі випадки життя і взуття. Вибрати все це непросто, але завдання не буде здаватися таким вже складним, якщо підійти до цього питання відповідально.

1825Одяг

Купуючи дитячий одяг потрібно пам’ятати про такі моментах, як матеріал, з якого він пошитий і, звичайно ж, не скидайте з рахунків побажання самої дитини (тут мова йде про дітей віком від п’яти років). Інакше, вона просто може відмовитися носити річ і вона так і буде висіти в шафі.
Що стосується технологій, то зараз одяг і взуття для дітей шиється, як і для дорослої людини, серед дитячих суконь, курток штанів і сорочок теж є ексклюзивні моделі.

До речі, на сайті Витакидс є великий вибір якісних товарів для дітей за найнижчими цінами.

На що звертають увагу діти, а на що батьки?

В першу чергу діти дивляться на речі яскраві. Їм дуже подобається, коли на них зображені мультиплікаційні персонажі, різні метелики й сердечка.
А для батьків ясна річ на першому місці якість одягу, щоб придбана річ не линяла після першого ж прання і т. д. Дуже важливо, щоб дитині було зручно в тому чи іншому одязі, щоб він не сковував рухів, пропускав повітря і добре сидів на дитині.

Взуття

З особливою відповідальністю слід підходити до купівлі взуття для дитини. Від правильності вибору взуття залежить здоров’я дитини, а точніше правильність розвитку стопи. Багато проблем, найпоширенішою з яких є плоскостопість, йде саме від неправильного взуття.

Дитяче взуття повинно володіти наступними якостями:

 

  • бути жорстким;
  • із закритим задником;
  • бажано з натуральних матеріалів;
  • якщо каблук, то прямий і не більше 0,5 см.

Всі ці та інші якості поєднує в собі ортопедичне взуття.

Де купити?

Магазини дитячого одягу та взуття є в кожному місті. Крім того, будь-які дитячі товари можна купити й через інтернет-магазин.

Чого не варто робити?

Не варто брати одяг дитині на виріст, так як просто-напросто можна не вгадати з розміром адже діти ростуть дуже швидко. Може статися так, що сьогодні курточка дитині трохи завелика, а через місяць вже замала.
Батьки часто з міркувань практичності намагаються купити дитині речі немаркого кольору, вони, звичайно, мають місце бути, але це не означає, що абсолютна більшість дитячих речей має бути саме в сіро-коричневих тонах.  Навпаки, запропонуйте одягнути дитині щось світле, це привчить дитину до акуратності і дбайливого ставлення до речей.
Красивий одяг допомагає дитині відчувати себе впевненіше і в якійсь мірі підвищує її самооцінку.