Вибір нічного крему

Косметологи і дерматологи вже не один рік твердять про те, що шкірі обличчя потрібен постійний догляд, куди в обов’язковому порядку повинна входити і процедура живлення і відновлення. Фахівцями доведено, що саме в нічний час доби клітини шкіри більш сприйнятливі до засвоєння активних речовин, а сама шкіра відкрита для відпочинку і відновлення. Також, за твердженням вчених, одним з найефективніших способів збереження здорового кольору обличчя є повноцінний нічний сон тривалістю 8-9 годин. Це час йде на регенерацію клітин шкіри.

face_cream1Вибір нічного крему

Щоб допомогти нашому організму відновлювати в нічний час шкіру обличчя і був розроблений нічний крем. За своєю консистенцією він жирніший, ніж денний крем, плюс він містить активні речовини, завдання яких допомагати процесам нічного відновлення клітин шкіри. Шкіра обличчя протягом дня піддається несприятливому впливу навколишнього середовища, отримує стрес, саме тому так важливо, щоб вночі шкіра отримувала достатню кількість живлення. Саме під час сну і відбувається відновлення шкіри.

В день процеси, які можна простежити в сполучних тканинах, сповільнюються, і приводяться в дію тільки після 18:00 год. Активно ж процеси відновлення проходять в 00:00 год. Нічний крем обов’язково потрібен сухому типу шкіри. Суха шкіра самостійно виробляє недостатню кількість жиру, щоб відновлення відбувалося успішно. Шкіра також на деякий час може стати сухою, наприклад, після хвороби, через негативний вплив атмосферних явищ або забруднення навколишнього середовища, зміну клімату та інше.

Не рекомендується використовувати нічний крем при жирному типі шкіри, а особливо, якщо шкіра схильна до утворення вугрової висипки. Тоді нічний крем краще замінити звичайним легким зволожуючим засобом, яким ви користуєтеся протягом дня.