Вибір м’яких меблів

Якщо термін ваших старих меблів підійшов до кінця, виникає необхідність у покупці нових.

мягкая-мебель_Mygkay_mebelЗазвичай, термін служби м’яких меблів не повинен перевищувати 8-10 років. Звичайно, можна його і продовжити, але у будь-який м’яких меблів є властивість накопичувати пил і бруд, а також різних паразитів, для яких ваші меблі стали улюбленим житлом. Таке вимушене сусідство, може викликати різні алергічні реакції.

Вас також може зацікавити якісна мебель status, яку ви можете придбати за привабливими цінами вже сьогодні.

Перед тим як позбутися від старого дивана, виміряйте його довжину, ширину і висоту. Цей захід убезпечить вас від можливих проблем при доставці, підйомі і розміщенні нового дивану. Якщо немає можливості самостійно позбутися старих меблів, то бригада вантажників, після доставки нових меблів, за помірну плату, погодиться винести меблі з дому.

Перед походом в магазин, корисно буде ознайомитися з асортиментом меблів в інтернеті. Це дасть вам приблизну інформацію про моделі і ціни. Інформацію про якість меблів того чи іншого виробника, дадуть вам відгуки клієнтів. У магазині, вибравши вподобаний диван, оцініть його споживчі якості. Перевірте, наскільки він твердий або м’який, наскільки міцний матеріал обшивки. Добре, якщо в місцях частого зносу (зазвичай це підлокітники) будуть вставки зі шкіри або дерева. Вони надають цим місцям велику стійкість до стирання. При виборі розкладного дивана, розкладіть його самостійно. Оцініть наскільки зручно його розкладати і як спрацьовує при цьому механізм. Зазвичай з диванами в комплекті продаються і крісла того ж кольору. Для додання завершеного вигляду меблям, пропонуються в тих же магазинах подушки в тон меблів і покривний матеріал. Він призначений для меншого зносу і захисту від домашніх тварин. Перед покупкою, перевірте меблі на розриви, відколи, подряпини, цвяхи і саморізи, які стирчать.

Переконавшись в якості, можна оплачувати покупку. Більшість магазинів надає безпроцентну розстрочку до 12 місяців, що робить покупку менш відчутною для сімейного бюджету. Доставка меблів, в більшості великих магазинів, проводиться безкоштовно, а за підйом, можливо, потрібно буде заплатити за кожен поверх. Після доставки меблів, ще раз перевірте їх на наявність пошкоджень. Якщо все в порядку, приступайте до розпакування та розміщення в квартирі. Вдалого вибору і довгих років служби вашим меблям!