Вибір міжкімнатних дверей від Маркет Двері

Міжкімнатні двері — невід’ємна частина сучасного житла, тому і різноманітність вибору цієї продукції на нинішньому ринку просто запаморочлива. У асортименті, представленому на сайті https://market-dveri.ua/uk/, можна зустріти розсувні системи, двері, що гойдаються, двері-книжки, приховані двері. І це лише основні технічні відмінності, а ще потрібно вибрати тип декоративного оздоблення міжкімнатних дверей та її колір, погонаж, фурнітуру. Щоб вам простіше було з усім цим розібратися, пропонуємо прочитати цю статтю, де розглядаються ключові питання при виборі міжкімнатних дверей, а також деякі нюанси.

Якщо правильно підібрати та купити міжкімнатні двері, то стане можливим у будь-якій кімнаті приватного будинку чи міської квартири створити неповторний, індивідуальний та красивий інтер’єр. З їхньою допомогою житловий простір набуває завершених рис.

Такі конструкції є можливість гармонійно вписати у вже відремонтоване та обставлене приміщення, але в більшості випадків їх купують на стадії ремонту.

Коли виникає необхідність заповнити міжкімнатний отвір, слід розглядати всі варіанти дверей. У цьому допоможе сучасний ринок, тому що на ньому їх асортимент є досить великим. Якщо всі вироби розділити на окремі категорії, вибір підходящої конструкції пройде набагато простіше.

Чим відрізняються сучасні двері

Існує кілька видів сучасних міжкімнатних дверей. Кожен із них підходить під певний розмір отвору. Сьогодні поширені такі варіанти:

Конструкції з однією стулкою, до яких відносяться стандартні вироби, що повністю закривають дверний отвір, що має в більшості випадків ширину 700-1000 мм.

Конструкції з двома стулками, що дозволяють оформити прорізи з великою шириною.

Полуторні конструкції, що складаються з 2-х частин, одна з яких є стандартним полотном, а інша виготовляється меншою шириною. Невелика половинка міжкімнатних дверей зазвичай фіксується нерухомо. Останній варіант конструкцій можна легко віднести до двостулкових дверних виробів, тому що двері виготовляються з двох полотен, хоча вони створюються нерівноцінними.

Конструкції міжкімнатних дверей

Конструкція самого полотна є ще однією ознакою класифікації дверних конструкцій. Від неї безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд, але й ціни на міжкімнатні двері так само, як і від механізму та типу виробу. Існують такі види дверей:

Фільончасті, що є збірними моделями. Основними деталями таких конструкцій є рами та перекладини. Вільний простір між цими елементами може бути заповнений різними матеріалами, наприклад склом або листами МДФ.

Щитові, виготовляються із суцільного відрізка матеріалу, який може бути цілісним або створений у вигляді «сендвіча». Існують також глухі міжкімнатні двері, полотна яких виготовлені із непрозорого матеріалу. З їх допомогою дверний отвір повністю ізолюється. Ще популярні відкриті вироби, що є конструкціями, доповненими секціями скляних вставок.

Щоб придбати міжкімнатні двері недорого, необхідно також звернути увагу на матеріали, з яких вони виготовлені. Доступні конструкції, створені при використанні МДФ. Матеріал є дуже гарною альтернативою дорогої деревини.