Вибір машинки на радіокеруванні

Такі іграшки подарують безліч незабутніх моментів і дітям, і їхнім батькам. Радіокеровані машини можуть відрізнятися за масштабом, типом двигунів, управлінням, шасі, комплектацією і дизайном.

875956_561531_1331910835Щоб вибрати саме ту машинку, яка сподобається вашій дитині і яка прослужить довго, необхідно врахувати деякі особливості і ознайомиться з критеріями вибору:

Масштаб

Зазвичай такі іграшки виготовляють з масштабом 1/10 і 1/8. Чим більшиф дробовий знаменник, тим менша буде за розміром машинка. Дітям вибирайте іграшку саме таких масштабів.

Двигун

Найкраще вибирати модель з електричним двигуном. Але бувають ще колекційні і гоночні автомобілі, якими захоплюються дорослі гонщики, такі мають двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ). Для роботи такого двигуна потрібне спеціальне паливо на основі метанолу, яке коштує недешево.

Різні типи двигунів мають свої плюси і мінуси. Наприклад, заряду електричного двигуна вистачить всього на 20 хвилин, але вони створюють менше шуму і не псують екологію. Ці екземпляри прості в управлінні і коштують недорого, ними можна гратися навіть в квартирі.

До речі, тут ви можете придбати найкращі машинки на радіокеруванні за найнижчими цінами.

Шасі

Різні види шасі призначені для різних видів покриття і різних за складністю трас.

Маневреність

Чим дешевша модель, тим менша в неї маневреність. Наприклад, найдешевші будуть рухатися тільки вперед і назад, вони сподобаються тільки маленьким  діткам. Для старших дітей підійде автомобіль з можливістю їздити в різних напрямках, щоб нічого не обмежувало свободу.

Модель

Щоб догодити дитині з подарунком, найкраще робити вибір разом з нею. Існує безліч різних моделей — від легкових спортивних, до великих позашляховиків з тракторними колесами. Можна також урізноманітнити гру і придбати модель з тематичним характером: машину швидкої допомоги або трактор, наприклад.

Акумулятор

Для дитячої іграшки підійде будь-який акумулятор, головне, щоб він недорого коштував, і ви легко могли його замінити в разі необхідності. Від потужності буде залежати робочий час іграшки.

Комплектація

Перед покупкою обов’язково перевірте, щоб в коробці знаходилися всі необхідні комплектуючі заявлені в інструкції. Модель повинна мати шасі, кузов, регулятор швидкості, акумуляторні батареї і зарядку, а якщо модель з ДВС в комплекті мають бути чотири батарейки, паливо, пляшечка для заправки, прилад для розпалювання свічки.

Радіокеровані машини подарують будь-якій дитині багато радості, такі іграшки подобаються навіть дівчаткам. При виборі обов’язково враховуйте вік дитини та її смакові переваги.