Вибір квартири

Придбання житла — це важлива подія. При цьому змінюється навіть звичний уклад життя, і стресовий стан стає звичайним аж до моменту оформлення права власності. Найчастіше це відбувається через те, що покупець чітко не уявляє, що він хоче. Вибір і покупка квартири — дуже індивідуальний процес. Для когось важливо, щоб поруч були дитячий садок і школа, для когось головне — кількість квадратних метрів і так далі. Скористайтеся деякими порадами. 

Banner-10Ідеальних квартир немає. Коли людина хоче купити житло, вона вже уявляє собі ідеальний варіант квартири. Жінки уявляють, які квіти вони розведуть на підвіконнях, які шпалери будуть на стінах і штори на вікнах і, звичайно ж, ідеальну кухню. А потрапляючи в чужу квартиру, і не побачивши цього, покупець засмучується і йде шукати ту квартиру, яку собі придумав сам. Оглядаючи квартиру, забудьте про свою придуману. Перш за все, подивіться — чи зручно розташовані кімнати, чи зможете зробити задуманий дизайн. Обов’язково дізнайтеся — чи тепло в квартирі, чи не потрібен котел. А свою мрію ви втілите в реальність після ремонту. Не довіряйте першому враженню. Буває так: тільки покупець зайде в квартиру і тут же йде. Його міг збентежити вигляд господарів, наявність тварин або щось інше. Не піддавайтеся емоціям. Раз прийшли, огляньте всю квартиру. Можливо саме цей варіант вам підійде. І якщо через кілька днів вам згадається квартира, яка не сподобалася, обов’язково домовтеся про повторний огляд. Варто зазначити, що великий вибір квартир ви знайдете на сайті https://sib72.ru/ за приємними  цінами.

Оглядайте квартиру при денному світлі. Якщо продавець відмовляється показувати квартиру вдень, значить він хоче щось приховати. Увечері можна не помітити будь-які недоліки. Найкраще це робити в полудень. Ви відразу зможете визначити — світла квартира чи ні. Ви зможете ретельно оглянути підлогу і стелю і прикинути скільки коштуватиме ремонт. Припустимо, ви знайшли потрібний вам варіант. Вас влаштовує квартира, продавець і документи. Але все ж, перш ніж вносити аванс, огляньте вдень будинок з усіх боків, познайомтеся з районом, в якому будете жити. Дізнайтеся — чи далеко до громадського транспорту, де знаходиться автостоянка, які магазини і культурні заклади є поруч. Представте собі, що ви вже в’їхали в квартиру і прожили там багато часу. Представили? А тепер прислухайтеся до себе, якщо все в порядку, то вперед за покупкою.