Вибір костюма для занять хореографією

Відправляючи дитину на додаткові заняття, пов’язані з фізичними навантаженнями, потрібно передбачити кожну дрібницю. Адже слизьке взуття може стати причиною фізичної травми, а костюм, який тріснув в невідповідному місці — моральної. Хореографія — один з таких напрямків. Як же підібрати все належним чином, якщо необхідних знань з цього питання немає?

detskij-kupalnik-dlya-tancev-3Консультації

Їх потрібно отримати безпосередньо у тренера, який веде групу. Часто, в залежності від стилів танців, віку дітей, вони можуть мати відмінності в порівнянні з розповідями сусідки по під’їзду. Це нормально, і правий все-таки тренер.

Іноді надходить рекомендація звернутися в конкретний магазин. Зазвичай причина в тому, що представлена там форма пройшла перевірку на практиці серед дітей і виявилася цілком гідною уваги.

При спробі купити костюм на свій розсуд, має бути попереджено тренера і потрібно вислухати всі вимоги, які пред’являються до форми в цій групі.

Тканина

Матеріал, з якого шиють костюми, обов’язково повинен бути гіпоалергенним, відводити вологу і бути приємним на дотик. Вважається, що найкращий варіант — поєднання бавовни і лайкри, який дозволяє дітям займатися тривалий час не відчуваючи дискомфорту. Крім того, такі тканини привабливі і гігієнічні.

Прикраси потрібні тільки на костюмах для виступів. Святковий вигляд створює впевнений настрій, що сприяє високим результатам. Однак на звичайних тренуваннях потрібна зосередженість, висока працездатність, що простіше отримати від звичайного костюма. Крім того, прикраси швидко відриваються, тьмяніють.

Примірка

Особливості статури можуть виключати з використання деякі моделі. Вони можуть тиснути в деяких місцях, де у інших учениць немає ніяких проблем. Тому важливо поставитися до примірки з максимальною ретельністю.

Окремо варто зауважити, що покупка більшого розміру, ніж це потрібно дитині, неприпустима. Фізичні навантаження на тренуваннях досить істотні, доводиться по кілька разів повторювати одні й ті ж рухи. Вільний костюм обов’язково натре шкіру і як мінімум зіпсує результати заняття. І з практичних міркувань купувати великий розмір безглуздо через часті прання.

Занадто тісний одяг дасть приблизно такий же результат. Дитина може просто відмовитися займатися, не розуміючи причини своїх неприємних відчуттів. Іноді занадто гарна форма, зокрема для парадних виступів, стає причиною запевнень в тому, що дитині дуже зручно і комфортно. Насправді це просто бажання отримати гарну річ. Тому варто самостійно переконатися в істинності слів дітей перед покупкою.