Вибір керамічної плитки для окремих приміщень

На полицях будівельних магазинів дуже великий вибір різних оздоблювальних матеріалів. Але найпопулярнішою і затребуваною в усі часи залишається керамічна плитка. Вона відома своєю міцністю і зручністю в експлуатації. Як правило, найчастіше її застосовують в таких приміщеннях, як: ванна кімната, кухня, їдальня. Завдяки великому асортименту і різноманітності даного будівельного матеріалу, навіть самий прискіпливий покупець обов’язково підбере собі плитку на свій смак.

1Давайте більш детально розглянемо переваги керамічної плитки. У неї великий вибір кольорової гами. Вона має різноманітні форми. Завдяки чому можна створювати різні колірні вставки в інтер’єрах приміщень. Вона володіє міцністю і водостійкістю. За даним матеріалом дуже легко і просто доглядати. З неї можна робити красиві і незвичайні колірні комбінації, тим самим створюючи в приміщенні стильний і унікальний зовнішній вигляд. За допомогою правильно підібраної плитки можна візуально збільшити або зменшити приміщення.

Як правильно підібрати плитку для кожного окремого приміщення? Вибираючи в магазині товар, слід враховувати експлуатаційні особливості приміщення. Наприклад, якщо в приміщенні підвищена вологість, то плитку треба брати непористу. Також обов’язково треба звернути увагу на її зносостійкість. Це особливо важливо, якщо ви плануєте стаивти її в передпокої або в коридорі. Тобто, в місцях найбільшої прохідності. Обов’язково зверніть увагу на її фактурну поверхню. Якщо настінну плитку можна вибирати в залежності від привабливого зовнішнього вигляду, то плитка для підлоги повинна бути зручною і безпечною. Не варто купувати плитку з глянцевою поверхнею для ванної кімнати. Так як при контакті з водою вона стане дуже слизькою. Отже і небезпечною. З метою своєї ж власної безпеки віддайте перевагу плитці з рифленою поверхнею.

Якщо вам необхідна керамічна плитка для ванної, то ви повинні вибирати товар, який має хорошу опірність до хімічних речовин. Також слід враховувати і механічну міцність матеріалу.Что стосується вибору плитки для оздоблення стін на кухні, то можна брати матеріал з невисокою міцність. А ось що стосується плитки для підлоги у цьому приміщенні, то вона повинна бути і міцною і не бояться ніяких хімічних засобів. Цей будівельний матеріал універсальний. Його можна використовувати не тільки для декоративного оздоблення житлових і нежитлових приміщень, а й для облицювання басейнів, сходів, вуличних доріжок і так далі.