Вибір іграшок для дітей

У сучасних дітей дуже багато іграшок. Вони яскраві, цікаві та, красиві. Батьки готові купити ще, а діти, пройшовшись по магазину, просять все більше і більше. Але потім з подивом виявляється, що діти не граються цими іграшками. Батькам треба знати, які іграшки обов’язково слід придбати, і скільки їх має бути у дітей, щоб вони не втрачали до них інтересу.

e7db06827bd2f69aef20a31311cdbe49Навіщо вони потрібні?

Іграшки виконують в житті дітей дві функції:

  • розважаючу;
  • розвиваючу.

Розважати іграшки покликані немовлят. Це брязкальця та всілякі пищалки. Тут важливо пам’ятати, що такі іграшки повинні бути виготовлені з якісних матеріалів.

Малюки в цьому віці не реагують на колір і форму, для них важливіше звук, а пізніше і можливість взяти в руку. Тому не варто купувати багато іграшок. Найголовніше — вони повинні бути різними, наприклад, з різним звуком. Їх завдання — відвернути увагу дитини.

Розвиток через гру

Розвиваюча роль іграшок покликана вирішити такі завдання:

  • познайомити малюка з навколишнім світом;
  • навчити його певним навичкам;
  • сприяти розвитку дитини.

Ось виходячи з цих завдань і треба купувати іграшки. Наприклад, купуючи хлопчикові машинку, треба знайомити його з різним транспортом. У нього не повинно бути 10 легкових автомобілів, він не буде з усіма гратися. Нехай буде три легкових, ще пожежна, підйомний кран і трактор. І про кожну треба розповісти, навіщо вона, що робить, придумати історію. Також можна знайомити з тваринним світом та різними професіями.

До речі, за адресою http://tosi-tosi.com.ua/ru/catalog/toys/smoby ви можете придбати якісні іграшки Smoby за вигідними цінами, які також допоможуть в розвитку вашої дитини.

Певним навичкам вчать дітей дитячі лопатки, граблі, всілякі інструменти та набори посуду.

Розвитку дитини сприяють різні іграшки, важливо розуміти, що треба розвивати в певному віці. У два роки діти хочуть гратися з яскравими іграшками, можна купити іграшки або ігри, які допомагають розрізняти кольори і предмети.

А в п’ять років дитина хоче сама майструвати і придумувати. Їй можуть набриднути іграшки, вона підбере на вулиці паличку і буде фантазувати з нею. Ось в цьому віці будуть доречні конструктори. Треба спостерігати за своєю дитиною, розуміти її потреби.

Але гратися теж треба вчити і мова не тільки, наприклад, про настільні ігри. З м’якою іграшкою теж треба навчити гратися, багато дорослих помилково думають, що діти вміють гратися з іграшками. Одночасно буде розвиватися фантазія і збільшуватися словниковий запас.

Треба пам’ятати, що іграшки — це, в тому числі, бізнес. Реклама і продавці будуть нав’язувати купувати для дитини все більше і більше. Але щастя не в іграшках, дитині насамперед потрібна любов і увага близьких.