Вибір гель-лаку: що потрібно знати?

Якщо ви вирішили навчитися створювати неповторний дизайн нігтів, рано чи пізно вам знадобиться сучасний, практичний і незамінний матеріал під назвою гель-лак. Матеріал є гібридним, в ньому укладені найкращі властивості звичайного лаку і гелю для нарощування нігтів.

manikyur-gel-lakom-vНим користуються, як професіонали, так і любительки манікюру, створюють його в домашніх умовах.

Як вибрати?

1. Перше, на що слід звернути увагу — фірма виробник. Всесвітньо відомі бренди нігтьової індустрії дорожать своєю репутацією, випускаючи на ринок тільки ретельно перевірені екземпляри. Фірми-одноденки можуть торгувати не зовсім якісним товаром.

2. Форма матеріалу. Для створення якісного манікюру вам знадобиться три різновиди гель-лаку: основа, власне покриття і основа для закріплення манікюру.

3. Ціна. Якісний гель-лак не може коштувати дуже дешево. За деякі екземпляри доведеться заплатити 300-400 грн.

4. Ще одна річ, яка вам обов’язково знадобиться — спеціальний засіб для зняття гель-лаку (звичайним ацетоном та іншими розчинами його не видалити).

5. Також зверніть увагу на швидкість висихання покриття. Чим швидше гель-лак буде висихати на нігтях, тим меншу кількість часу ви витратите на манікюр.

Пам’ятайте, що якісне нанесення неможливе без спеціальної ультрафіолетової лампи для сушіння. Якщо у вас немає такого пристрою, проводити процедуру нанесення гель-лаку в домашніх умовах не можна.

Пам’ятайте, що витративши кошти на покупку лампи і набору гель-лаків, ви істотно заощадите в майбутньому. Ви зможете прикрашати нігті не тільки собі, а й усім подругам і родичкам. Можливо, ви відкриєте в собі новий талант і займетеся власним бізнесом.