Вибір дитячого електромобіля

Якщо раптом ви вирішили здивувати своїх дітей якимось незвичайним подарунком, то непросто уявити, що на них може справити більше враження, ніж свій власний, практично справжній автомобіль, який буде працювати від електричних акумуляторів. Він навіть набагато кращий, ніж справжній, оскільки дорослі ще тільки мріють про те, щоб їхні машини можна було заправляти, включаючи в розетку, а дітки вже давно можуть задовольнятися поїздками на такому екологічно чистому транспорті. До вибору їх варто підходити завжди відповідально.

elcar-children-0683 (1)Електромобіль для дітей стане чудовим подарунком, як для хлопчиків, так і для дівчаток. Причому кататися на такій машині зможе навіть однорічна дитина. Адже автомобіль йде в комплекті з пультом дистанційного керування, завдяки якому батьки зможуть керувати ним без проблем. Таким чином, Ваша дитина буде в цілковитій безпеці. Придбати детские электромобили Autokinder вим ожете за даним посиланням вже зараз.

Переваги дитячого електромобіля:

 

  • Багато позитиву і щастя від поїздки;
  • Можливість придумувати різні тематичні ігри на вулиці чи вдома;
  • Широкий вибір моделей для різних вікових груп, рівня доходу;
  • Можна вчити ПДР ще з садка.
  • Задоволення вистачить надовго завдяки передбаченим батареям.
  • Наявність таких аксесуарів, як звукові і світлові сигнали, дзеркала заднього виду, музика, двері, які відкриваються — приводять маленький дітей в захват.

Швидкий і стильний

Маленький дитячий електромобіль має агресивний дизайн і може форсувати ухили до 7-ми градусів.

Експлуатація дитячих електромобілів

Якщо ваша дитина стала володарем електромобіля, то слід пам’ятати наступне — правильна збірка. Природно, з магазину ви принесете велику коробку, всередині якої буде елктромобіль в розібраному вигляді. Важкого в збірці нічого немає, це зробить самостійно кожен батько. Дотримуйтесь завжди інструкції, яка знаходиться всередині упаковки.

Використовувати електромобіль дозволяється лише в теплу і суху погоду. Мінімальна температура повітря може бути не менше + 5 ° С.