Веземо дитину в машині

Щоб убезпечити свою дитину в автотранспорті, потрібно купити автокрісло. Універсальний варіант зараз можна зустріти на ринку, але цей продукт на діточок більш дорослих, ніж немовлята, тому для них і передбачені конструкції дещо жорсткіші, ніж для тих, хто тільки став пізнавати своїх батьків.

116Термін «дитячі утримуючі пристрої» отримав практичне застосування в Європі, причому стандарт ECE R 44/03 Universal охоплює і бустери, і автолюльки. Давайте розберемося, що таке автолюлька.

Автолюлька — це «утримуючий пристрій», що відноситься до групи «0», призначений для тих, хто самостійно сидіти не вміє. Приблизний вік дитини для перевезення в такому кріслі від першого дня життя до 8-9 місяців. При тривалій поїздці рекомендується і дітей до року життя транспортувати в ньому. До речі, купувати таку люльку, як окремий елемент від універсальної коляски, інколи не потрібно: вона передбачена в деяких моделях колясок, причому з відділами для кріплення автоременів, які є на задньому сидінні машини. Кріпильні елементи фіксують пристрій зовні, а всередині люльки пристібають дитину м’яким ременем, з додатковим захистом біля голови дитини.

До речі, на сторінці https://oh.ua/osago/ ви можете отримати всю необхідну інформацію про страхування вашого транспортного засобу.

Група 0 + для тих, хто вже навчився сидіти, ось тільки в таких автокріслах дітей не може залишатися понад півтори години, щоб не нашкодити хребту, який розвивається.

Група 1 — це автокрісла з литою чашею, встановлені на базу в формі літери Г. Внутрішні безпечні ремені чітко фіксують тіло малюка, а в положенні нахилу дозволяють дитині навіть спати. Природно, що в таких кріслах їздять діти більш старшого віку.

Група 2 \ 3 для дітей, чия вага перевищує 15 кг, але не виходить за рамки 36 кг і вік визначений межами в 3-4 роки. Автомобільний ремінь фіксує малюка в положенні сидячи і не вимагає додаткових пристроїв. Таке автокрісло перетворюється в бустер.