Ветеринарне обладнання від «БІОВЕТ»: найвища якість, низькі ціни, швидка доставка

Як і лікарня для людей, сучасна ветеринарна клініка просто не зможе повноцінно працювати без якісного обладнання. Вірна діагностика — це запорука успішного лікування, вона стає можливою тільки з використанням такої апаратури, як УЗД, МРТ, рентген, електрокардіограф, шприцевий дозатор та інше обладнання.

persp-with-dog-veterinary-imaging-guelph-ontarioДозволить придбати високоякісне і разом з тим недороге ветеринарное оборудование Биовет — компанія, яка співпрацює з відомими вітчизняними та зарубіжними виробниками.

НЕОБХІДНИЙ МІНІМУМ ДЛЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ КЛІНІКИ

Крім меблів для відвідувачів і лікаря, шаф для зберігання медикаментів і оглядового столу, знадобиться:

 

  • Операційний стіл, хірургічні інструменти (не менше двох комплектів), стерилізатор, коагулятор, спеціальна лампа та інше обладнання для проведення операцій.
  • Для діагностики — рентген-апарат (якщо дозволяє приміщення), УЗД (можна мобільний), комплект лабораторного обладнання.
  • Матеріали — шприци, колби, затискачі, вата, перев’язувальний матеріал, катетери й т. д.
  • Медикаменти — стандартного набору на перший час достатньо, в процесі роботи асортимент буде розширюватися.
  • Сейф — в ньому зберігаються сильнодіючі, отруйні лікарські засоби.

Також знадобляться холодильник і морозильна камера (для біовідходів), ваги, набір інструментів для амбулаторного прийому. До речі, DR-панели в Биовет можна придбати за привабливою вартістю.

ПЕРЕВАГИ ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ В КОМПАНІЇ «БІОВЕТ»

У каталозі компанії «БІОВЕТ» ви знайдете високоякісне сучасне обладнання для ветеринарних клінік і сільськогосподарських комплексів (діагностичне, лабораторне, хірургічне). Всі товари сертифіковані, гарантія видається на термін від 6 до 18 місяців.

Також «БІОВЕТ» здійснює технічне обслуговування обладнання, надає послуги з гарантійного і післягарантійного ремонту. У разі виникнення питань з приводу роботи техніки, її вибору і т. д. Фахівці компанії нададуть консультацію, детально розкажуть про моменти, які вас цікавлять.

Крім цього, завдяки прямим поставкам без використання послуг посередників на все обладнання, інструменти та комплектуючі встановлюються мінімальні ціни.

Швидка доставка здійснюється по всій Україні.