Весняні пальто

Погода весною оманлива і примхлива. У цей період найбільш актуальним верхнім одягом буде пальто.

palto2У колекціях цього сезону переважають пастельні тони, такі як колір шампанського, небесно-блакитний та світло-бежевий. Але і для любительок яскравих кольорів модельєри запропонували чимало моделей червоного, жовтого, зеленого, оливкового і кольору бордо. Присутні в колекціях класичні чорний, білий та сірий кольори. Більшість дизайнерів пропонують однотонні моделі пальто, проте деякі в своїх колекціях представили моделі з різними малюнками, у вигляді клітинки або квіткових мотивів.

Для виготовлення своїх моделей дизайнери підбирали різноманітні тканини для пальто. Це і кашемір, і драп, і шкіра і замш. Актуальним весною є поєднання декількох матеріалів в одній моделі пальто.

Зверніть увагу також і на модні та якісні жіночі куртки на весну, які ви можете придбати за досить приємними цінами на сайті wearme.com.ua.

Особливості крою моделей в дизайнерських колекціях досить різноманітні. Присутні моделі з рукавом у три чверті, а також моделі з коротким рукавом і з класичною довжиною рукава. Оформлення ворота у моделей теж різноманітне, це стійка, класичний варіант, імітація ворота ділового костюма або ж взагалі відсутність коміра.

В якості обробки дизайнери використовували накладні кишені, гудзики, ремінці і всілякі застібки.

У цьому сезоні в дизайнерських колекціях немає нестандартного крою і фасонів. Все зведено до мінімуму. Класичний крій і спокійні тони.

Один з провідних трендів цієї весни це пальто вільного крою. Це дуже практична модель, яку добре поєднується з будь-яким одягом і взуттям. У колекціях також представлені приталені моделі пальто, які незамінні при створенні романтичного жіночного образу. Деякі дизайнери у своїх колекціях представили моделі пальто чоловічого крою, які підійдуть сміливим і рішучим дівчатам.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася! Чекайте на новій публікації вже зовсім скоро!