Весільний координатор — запорука ідеального весілля

Весілля – скільки романтики та ніжності в цьому слові! Двоє людей, чиї серця вже давно б’ються в єдиному ритмі наважились створити сім’ю та подарувати одне одному обітниці вічного кохання! Але чи так просто і легко організувати народження молодої сім’ї? Незліченна кількість клопотів чекає на усіх, хто береться організовувати свято. Весільний координатор – справжній рятівник для тих, хто бажає насолодитися особливим днем без зайвих проблем!

8oTOHxBe9nQФахівець, про якого ми поговоримо у цій статі – людина з фантастичними організаторськими здібностями. До його чи її обов’язків входить узгодження усіх процесів, які відбудуть з перших хвилин Вашого особливого дня. Але самому важко подужати такий об’єм праці. Найкращий вихід – вернутися до досвідченої Event агенції , серед підопічних, якої не один координатор, а ціла команда з асистентами. Вони точно не дозволять жодній дрібничці зіпсувати ідеальну атмосферу.

Які конкретно функції виконує координатор весілля? Розгляньмо об’ємний список дій фахівця з проведення досконалих свят. Отож, Весільний координатор:

  • узгоджує разом та окремо план дій кожного фахівця згідно із заздалегідь складеним сценарієм;
  • збирає необхідні весільні атрибути зважаючи на час та доставку;
  • супроводжує молодят під час вінчання, фотосесії та прогулянки, дбає про їхній комфорт;
  • контролює розставлення столів у ресторані, їх сервірування та оформлення згідно зі схемою розсаджування гостей;
  • готує реквізити для виїзної церемонії;
  • піклується про справність роботи та підключення необхідної апаратури;
  • допомагає зустріти гостей;
  • контролює роботу залучених професіоналів: кухарів, фото- та відео операторів, артистів, музикантів, хостес;
  • здійснює розрахунок зі кожним з них опісля вечірки згідно з кошторисом;
  • вирішує форс-мажорні питання та спостерігає за демонтажем декорацій.

Неймовірно, скільки всього доводиться залагодити протягом однієї доби! Для того, аби все пройшло гладко, подбайте про надання координатору всієї необхідної інформаційної бази. Серед них: контактні дані людей, причетних до організації, таймінг-план весілля, список запрошених, перелік атрибутів та декорацій і меню. Без усіх вище перелічених складових неможливо здійснювати суворий контроль за проведенням церемонії чи банкету!

Не гайте часу, замовляйте послуги весільного координатора саме зараз! Неможливо самостійно врахувати кожну деталь, але для знавця своєї справи це – професійний обов’язок. Забудьте про турботи та отримайте задоволення від нової ролі – нареченої чи нареченого – замість того, щоб перейматися через забуті бутоньєрки чи тепле шампанське у келиху весільного старости.