Весільні сукні в грецькому стилі для романтичних дівчат

Витончені і повітряні, весільні сукні у грецькому стилі сьогодні набувають все більшої популярності у наречених. І це не дивно, адже весільні сукні в стилі ампір дозволяють сучасним дівчатам приміряти на себе образ справжньої античної богині. Легка жіноча сукня, що облягає тіло м’якими складками, відкриті руки і шия, витончене декольте — все це виставляє фігуру в найбільш вигідному світлі, підкреслюючи красу форм. Стильна непомітна біжутерія, високо підібране волосся з прямим проділом, прикрашене квітами або маленькою діадемою — і перед нами ставна лісова німфа, що вражає всіх своєю молодістю і свіжістю.

alama-00У грецьких весільних сукнях наречених приваблює прямий вільний крій і легкий силует, хвилясті тканини і вільно спадаючі складки, що створюють відчуття невагомості. Найтонший шифон, шовк, ніжне мереживо, декоративні аплікації, оригінальна вишивка, а також численні складки і драпірування — ось характерні риси грецьких суконь на весілля.

Стрічки з грецьким орнаментом, пояса і маленькі корсети підкреслюють дуже завищену лінію талії, надаючи образу нареченої витонченість і романтичність. Така лінія талії підходить для будь-якого типу жіночої фігури, але найбільш виграшно грецька сукня на весілля буде виглядати на дівчатах з високими грудьми. Крім усього іншого, весільні сукні у грецькому стилі чудово приховають недоліки фігури, привертаючи увагу лише до її переваг. Вони допоможуть майбутнім мамам приховати животик від сторонніх очей, відчути себе вільно і комфортно.

Грецькі весільні сукні — ідеальне вбрання для будь-якої нареченої. Їх можна носити весь день, не відчуваючи при цьому ні найменшого дискомфорту. І тут немає навіть частки перебільшення — весільна сукня в грецькому стилі або в стилі ампір дозволить Вам в день одруження бути не тільки звабливою і чарівною — воно подарує комфорт і відмінний настрій.

Салони пропонують нареченим грецькі весільні сукні, створені в творчих майстернях відомих європейських і американських дизайнерів. Ви обов’язково знайдете «свою» сукню, а також все необхідне для довершення образу античної богині — аксесуари та біжутерію.