Весільні букети для нареченої: наймодніші тенденції

Зрозуміло, що образ кожної нареченої індивідуальний, у неї особливе плаття, найкрасивіші аксесуари і, звичайно, прекрасний і модний букет.

1400x1400-1024x1024Якими ж тенденціями у виборі своєї квіткової композиції слід керуватися дівчині, яка збирається заміж у цьому році?

Звичайно, наречена або наречений можуть вибрати і купити весільний букет за допомогою «живого» каталогу або картинок з флористичного інтернет-магазину, але сьогодні більшість дівчат вважають за краще вибирати свій індивідуальний букет, створюваний флористами.

Радує те, що флористичних салонів в наші дні достатня кількість, тому, молодята мають можливість обговорити з фахівцем всі нюанси свого весільного букета: форму, підбір сортів квітів, їх відтінки і упаковку.

Якщо ж, у вас немає бажання або часу відвідувати особисто студию цветов и подарков TORY ART, а букет ви бажаєте мати індивідуальний, то у вас є можливість залишити свої побажання на сайті інтернет-магазину. Будьте впевнені, що фахівці їх обов’язково врахують при складанні вашої квіткової композиції.

Незважаючи на те, що традиція вимагає, щоб весільний букет купував наречений, флористи радять нареченій взяти участь в його виборі, адже, тільки вона зможе врахувати всі нюанси своєї сукні, аксесуарів і відповідності до них квіткової композиції.

Які ж весільні букети сьогодні вважаються модними?

Ви думаєте, що троянда стає і в цьому році королевою квітів? Але це не так, сьогодні на перший план виходять квіти садові і польові: айстри, жоржини, проліски, іриси, піони, чорнобривці та інші.

Правда, при бажанні, ви можете зупинитися на класичних весільних квіткових композиціях, це букети, складені з троянд, орхідей, лілій та інших квітів.

Досить популярними в наші дні стають квіткові композиції із сукулентів та лютиків азіатських.

Букети, складені з цих квітів дуже оригінальні і, при цьому відмінно переносять будь-які погодні явища, такі як спека і мороз.

Дуже модно прикрашати весільний букет котоном, тоді квіткова композиція виглядає так само повітряно і ніжно, як і сама наречена.