Весільне агентство: як не помилитися з вибором?

Раніше молодята організовували весільну церемонію своїми силами. Але з виникненням event-агентств, у пари з’явилася можливість перекласти всі турботи на плечі професійних організаторів. Тільки як зрозуміти, чи є найнята вами людина дійсно хорошим фахівцем? Давайте пошукаємо ефективні способи перевірити весільне агентство.

1461728669_1Спосіб №1

Поцікавтеся, до кого зверталися за допомогою ваші знайомі, які теж недавно вступили в шлюб. Влаштуйте опитування і родичам — можливо, у них на прикметі є надійне event-агентство. При такому підході ризик потрапити на недобросовісних організаторів істотно знижується.

Варто зазначити, що замовити весілля «під ключ» ви можете на сайті www.celebride.com.ua вже зараз.

Якщо вам порадили агентство, то відразу дізнайтеся про його послуги. Уточніть, чи готова організація влаштувати банкет в ресторані, провести фотосесію для молодят і т. д.

Спосіб №2

Придивіться до сайту, адже він — візитна картка компанії. Якщо ресурс виглядає зверстаним на швидку руку, то репутацію організаторів можна поставити під сумнів. Портал солідного агентства завжди стильно оформлений і наповнений всією необхідною для клієнтів інформацією. Тут обов’язково будуть розміщені прайс-листи, портфоліо, перелік послуг і контактні дані.

Спосіб №3

Ретельно вивчіть портфоліо — знімки красномовно скажуть вам про підхід компанії до організації заходів. Добре, якщо в її архіві багато фотографій, і вони показують індивідуальний підхід фахівців до кожної церемонії.

Якщо ж знімків мало або вам здається, що вони запозичені з чужих портфоліо, то відразу відмовтеся від послуг фірми. Є ймовірність, що ви зіткнулися з шахраями.

Спосіб №4

Не забувайте читати відгуки інших клієнтів. За допомогою них ви відразу виявите всі недоліки агентства. Не обмежуйтеся коментарями, залишеними на офіційному сайті весільного агентства — швидше за все, це замовні «рецензії». Пошукайте відгуки на сторонніх ресурсах, наприклад, на жіночих форумах або в спільнотах в соціальних мережах, які присвячені весіллям. Вони набагато правдивіші і корисніші.

Спосіб №5

Зайдіть особисто в офіс агентства. Тутешня обстановка відразу покаже справжній статус організації.

Не поспішайте з вибором весільного агентства. Шукайте компанію, з співробітниками якої у вас буде повне взаєморозуміння. Врахуйте, що їх місія не обмежується тільки організацією банкету. При бажанні ви можете самі забронювати столик в ресторані. Важливо, щоб агентство допомогло вам з вирішенням інших передвесільних проблем. Наприклад, сприяло в декоруванні залу, допомогло знайти оператора на весілля і т. д.