Весільна сукня: з чого її варто зшити?

Вибір тканини для одягу завжди залежить від того, який сезон на дворі. Весільне вбрання не виняток, тому давайте відразу визначимося з датою урочистості і з видами тканин, які підходять для весільної сукні.

nevesta_3Для зими стилісти радять мікрофібру, вибілену фланель або кашемір. Пізньої весни або на початку літа перевагу слід віддати легким тканинам: штучна сітка, натуральний шовк, органза і навіть льон вищого гатунку чудово виглядають на наречених. А ось з бавовною почекайте. Цей матеріал має тенденцію набувати жовтий або сірий відтінок, якщо верх сукні прикрашають кольоровим люрексом і навіть стразами ті, хто вміє тільки наволочки шити.

Ідеальне вбрання для нареченої найкраще купити у переверінему салоні-магазині або пошити у досвідченого майстра. Пошити у досвідченого майстра і не мучитися вам радять ті, хто вже скористався даним видом послуг, до того ж весільна церемонія точно не буде зіпсована з’їжджаючими з плечей лямками або колючим корсетом, адже сукня буде пошита саме для вас.

Вас також можуть зацікавити недорогие свадебные платья, адже досить часто коштів на дуже дороге плаття не вистачає, тому потрібно підібрати щось дешевше для того, щоб не виходити за рамки бюджету. Погодьтеся, що краще вкласти кільканадцять зайвих тисяч на саме весілля, а не на сукню, яка один раз буде надіта.

Місце проведення весільної церемонії теж накладає свій відбиток. Для церкви більш доречним буде вбрання зі щільного матеріалу (шовк або атлас). Для ДРАЦС в даний час без різниці, як ви будете виглядати і в чому прийдете.

Сукні з парчі були модними в 60-і роки минулого століття і в кінця 19 століття. Але парча важка, тому сучасні наречені вважають за краще з неї не шити плаття, а шити його із сатину з шифоном, або із тафти і органзи.

Атлас — тканина важка, не кожна дівчина зможе відчувати себе комфортно цілий день у сукні із атласу, хоча таке вбрання шалено елегантне для будь-якого місця одруження.