Весілля в стилі бохо: що для цього потрібно?

Стиль бохо, це свобода, ексцентрика, оригінальність, різноманітність і заперечення звичних канонів. Ще б пак — родоначальниками цього стилю були творчі люди, які відстоюють власну індивідуальність і брали з усіх існуючих стилів те, що їм подобалося. Тому весілля в такому стилі буде неповторним і несхожим на звичайні церемонії.

pocohontasstylizedweЦей стиль увібрав в себе елементи циганської культури, еклектику, хіпі-шик і фольклорні мотиви. Богемне весілля стане відображенням яскравої індивідуальності нареченого і нареченої, і ніхто не зможе сказати, що весільна церемонія була «як і в інших».

Декор

Стиль бохо — це нестандартні матеріали типу шкіри, замші, хутра, пір’я, екзотичних квітів і рослин. В оформленні застосовують такі речі, як:

 

  • гобелени, килими з етнічними візерунками, клаптеві вироби, подушки, макраме;
  • пір’я, роги тварин;
  • скрині, свічники, кераміка;
  • ліхтарики, паперові та сухі квіти, кактуси, і навіть сіно.

Столи і стільці зазвичай дерев’яні, різних форм і кольорів з різнокольоровими подушками і накидками. Посуд має бути з важкого, мутного скла яскравих кольорів. Якщо страшно перейти тонку грань між еклектикою і несмаком, то краще звернутися до професіоналів.

Образи молодят

Сукня нареченої має бути хвилястою і простиою по крою. Але тканина повинна бути дорогою — це ж стиль бохо! Вітаються нетипові для весіль тканини — оксамит, мереживо, сітка з вишивкою, бахромою, бісером, будь-яких кольорів. Замість традиційної фати — вінки та пов’язки ручної роботи, капелюхи, ланцюжки, підвіски. Важлива деталь образу — масивні етнічні прикраси зі шкіри, кісток, металу, дерева, пір’я, замші. У ходу індіанський стиль, кантрі, хіпі та стиль 30-х років минулого століття. Взуття може не бути зовсім.

Наречений теж абсолютно неформалий. Ніяких смокінгів з краватками — вільні сорочки, жилети, капелюхи, кольорові «метелики», мокасини.

Місце проведення

Звичайно ж, ніяких ресторанів і РАГСів. Церемонія проводиться на відкритому повітрі — на лісовій галявині, на полі, в горах, на березі річки або озера. Весільну арку можна зробити будь-якої форми — квадратну, круглу, у формі вігвама із зелених гірлянд, гілок, металу, трави, макраме.