Весілля в морському стилі

Весілля є однією з найбільш значущих подій в житті, коли два закоханих серця зливаються воєдино і створюють законну сім’ю. Дуже важливим для красивого торжества є не тільки вибір вбрання і обслуговуючого персоналу, а й вибір тематики весілля, що останнім часом стало дуже модним.

473_1Дуже оригінальним і новим варіантом оформлення весільного торжества вважається морський стиль. Морська тематика- це відмінне поєднання білого, блакитного, синього, бірюзового і пісочного кольору. Дуже красивими і оригінальними можна зробити й різні дрібні атрибути одруження, починаючи від запрошень і закінчуючи оформленням автомобіля або ресторану.

Деталі морського весілля

Звичайно ж, будь-яке весілля починається із запрошувальної листівки. Якщо майбутня подружжя вирішило вибрати морської стиль для оформлення весілля, то і запрошення має відповідати тематиці. Дуже оригінально, наприклад, буде звернути запрошення і засунути в пляшку або, наприклад, просто красиво прикрасити його невеликими якірцями, в такому випадку весілля http://dergousova-agency.com/wedding/ стане оригінальним та незабутнім.

Практично найголовнішим для гарного свята є вибір приміщення для банкету. Так, для морського весілля відмінно підійде кафе на морському пляжі або поруч з річкою. Приміщення можна красиво прикрасити морськими елементами, а також білими і синіми кольорами.

Образ нареченого і нареченої

Дуже важливим в будь-якому весіллі є вибір весільного вбрання. Так, нареченій відмінно підійде класичне біле плаття, у виборі якого допоможе спеціалізований весільний салон. Сукню можна оригінально прикрасити синьою або блакитною стрічкою в морській тематиці, а також підібрати туфельки синього кольору або в біло-синю смужку. Нареченому ж не завадило б підібрати симпатичну краватку в якорях або синій костюм з класичною білою сорочкою.

Оформлення залу і кортежу

Не менш важливим є і оформлення кортежу. Найкраще на морському весіллі буде виглядати білий автомобіль, прикрашений синьою тканиною з додаванням різних декоративних якорів, рибальських сіток, штурвалів і корабликів.

В меню весілля обов’язково повинні бути присутніми рибні страви, а на столах гостей можна розставити не квіткові композиції, а невеликі акваріуми з яскравими рибками.

Головне, щоб при оформленні весілля в морському стилі були дотримані не тільки всі дизайнерські нюанси, а щоб майбутнє подружжя виблискувало щастям і любов’ю. І тоді точно все вдасться так, як задумано!