Весілля у стилі кантрі

Весілля у стилі кантрі або сільському стилі — це одна із найсильніших весільних тенденцій в цьому році. Люди намагаються повернутися до природи, відмовляються від гламуру і користуються матеріалами прямо з лісу або поля.

6299.735x485.1414571390Сільський стиль відводить на другий план демонстраційні зали. На природі можна влаштувати модне і затишне весілля, що є справжнім хітом. Виявляється, люди втомилися від жорсткого стилю, з усією міською пишністю. Найчастіше доводиться організовувати весілля в сільській місцевості, нерідко в сільськогосподарських будівлях, таких як сарай.

Цей стиль повинен простежуватися в усіх деталях, в першу чергу, звичайно, заявити про себе вже на запрошеннях. Запрошення на сільське весілля часто зроблені вручну з використанням екологічно чистих матеріалів. Бажано використовувати сірий папір, засушені рослини і мотузки з пряжі.

До речі, вас можуть зацікавити цены на свадьбу под ключ от Милана Студио, які ви можете дізнатися на сайті milana-studio.ru.

Ідеальне весілля в стилі кантрі має проводиться в саду. Дерев’яні столи прикрашені яскравими квітами, над головами відвідувачів підвішені ліхтарі, прикраси з польових квітів, домашні тістечка, мариновані огірки, ковбаса ручної роботи, домашній лимонад, пунш, фрукти та сільські ласощі.

Звичайно, з різних причин, включаючи погоду, не кожна людина може дозволити собі приймати гостей під відкритим небом. Альтернативою можуть служити оформлені зі смаком ресторани, часто господарські будівлі, лофти. Такі місця, вимагають великого обсягу роботи, щоб створити відповідну атмосферу, але часто ефект вражає уяву.

Серед прикрас повинні переважати яскраві польові квіти, дерево, мох, крупи, мотузки і скло. Важливо також зробити ставку на свічки, ліхтарі, соснові шишки і гірлянди з різнокольорових матеріалів. Солодкий або шведський стіл можуть бути організовані на дерев’яних дошках, бочках і ящиках. Крім того, меню або підписи страв повинні бути зроблені вручну. Страви найкраще вибирати з національної кухні. Це не повинен бути курячий суп або свиняча відбивна, а варто шукати оригінальні, часто забуті регіональні рецепти. Хітом також є домашній хліб, варення, лікери і мед. Такі хіти особливо гарні в якості подарунка для гостей.