Верхній зимовий одяг для вагітних

Кожна жінка хоче зробити протікання своєї вагітності максимально комфортним. Це стосується і психологічного стану, і фізичного. Але на шляху можуть встати деякі проблеми: наприклад, зима.

verhnyaya_odezhda_dlya_beremennyh_osen_zima1Вагітна жінка в цю пору року почуває себе не дуже комфортно: холод, морози та велика кількість одягу. Але пережити цю пору року допоможе правильно обраний і зручний верхній одяг. Деякі майбутні мами не бачать сенсу його купувати, але це помилковий варіант. Адже можна придбати такий верхній одяг, який буде в нагоді і під час вагітності, і після народження дитини.

Кілька порад щодо вибору зимового одягу для вагітних

1. Найкраще купувати куртку із закритою тканинною планкою блискавкою і щільною гумкою, яка дозволить запобігти потраплянню холодного повітря і продуванню.

2. Зимовий одяг повинен бути по коліно. Так буде не тільки тепло, а й комфортно пересуватися.

3. Захистити шию і потилицю допоможе капюшон, а також стоячий комірець.

4. Матеріал верхнього одягу для вагітних повинен бути водо- і брудовідштовхуючими. Так вам не треба буде йогочасто прати, а достатньо буде протерти вологою ганчіркою і плями зникнуть.

5. Уважно обирайте розмір куртки або пальто. Враховуйте свій термін вагітності і той факт, що живіт ще може вирости. В одязі вам повинно бути комфортно і зручно.

6. Добре, якщо в одязі будуть пришиті світловідбиваючі вставки, які забезпечать додаткову безпеку в темний час доби.

Сьогодні майбутні мами часто віддають перевагу слінгокуртці, які можна використовувати і під час вагітності і після пологів. З її допомогою ви зможете переносити свою дитину в спеціальній слінговставці, де маляті буде дуже зручно і тепло. Вибір зимового одягу для вагітної жінки повинен бути добре виваженим, оскільки зручна куртка допоможе вам легше пережити зиму і холоду.