Vertu — смартфони класу Люкс

Статус людини дуже легко визначити по аксесуарах, які вона вибирає. Vertu — фірма, яка випускає найрозкішніші і дорогі телефони, які є, в першу чергу, статусним елементом стилю. Дана компанія позиціонує свою пропозицію, як телефони для вищого суспільства. Це зовсім не дивно, адже деякі моделі Vertu зроблені із золота або платини, і дозволити собі купити телефон  Vertu можуть тільки заможні люди.

114431007564184Особливості дизайну

Відмінними якостями дизайну Vertu є те, що він завжди неймовірно лаконічний і стриманий. Дивлячись на ці телефони, в голові виникає тільки два слова: розкіш і класика. Незважаючи на дуже простий і строгий дизайн, дорожнечу видно відразу. Це пов’язано з тим, що над розробкою працюють найкращі дизайнери. Ще однією причиною бездоганного зовнішнього вигляду є те, що телефони Vertu виготовляють тільки з найкращих матеріалів: золота, платини, титану або високоякісної сталі. Акцент в дизайні Vertu поставлений на букву «V» — таку форму має екран, клавіші, а також логотип на задній панелі. Смартфони Vertu позиціонуються як аналог ювелірного кишенькового вироба минулих століть (наприклад, табакерки). Саме з такою атрибутикою розкоші повинен асоціюватися «елітний» телефон.

До речі, на сторінці http://newtechnology.com.ua/ ви можете придбати такі смартфони за найкращими цінами вже сьогодні.

Як щодо стилю?

Ні для кого не секрет, що стиль і образ складаються з дрібниць. Людина може бути одягнена зовсім просто, але при цьому виглядати благородно. Vertu — для цінителів стриманості і розкоші одночасно. Проте переваги у людей різні, тому модельний ряд апаратів дуже широкий — на будь-який смак. Серед заможних людей, телефони Vertu є популярним подарунком, наприклад, серед ділових партнерів. Найширший модельний ряд і додаткові можливості, наприклад, гравірування, дають можливість персоналізувати телефон, відштовхуючись від смакових уподобань.

Чи підходить такий телефон жінці?

Безумовно! Практично всі моделі телефонів Vertu мають строгий діловий дизайн, який чудово підійде як чоловікові, так і жінці. Однак варто не забувати про те, що багато представниць жіночої статі люблять вільніший і жіночий дизайн. Тому компанія Vertu випускає модельні лінійки спеціально для жінок.