Вегетаріанська дієта

Вегетаріанство давно стало модним і надмірно нав’язливим напрямком, проте і у нього є що почерпнути. Не так давно стала популярною дієта до умов якої входить утримання від їжі тваринного походження, такої як м’ясо, яйця і молочні продукти.

Без названия (9)При цьому інший тип живлення можна залишати таким же, яким він був до початку дієти. В цьому немає нічого складного, але є величезна кількість прихильників правильного харчування із зайвою вагою або в’ялим животиком, давайте визначимося в чому ж корінь проблеми?

Не завжди натуральну їжу з бобових паростків можна приготувати на роботі, тому вегетаріанці часто їдять булочки і тістечка у величезних кількостях. Така їжа досить щвидко перетравлюються при цьому ще й уповільнює процеси травлення, також булочки залишають осад в організмі у вигляді неперероблених жирів. Для того ж, щоб не потрапити в подібну ситуацію — необхідно заздалегідь готувати їжу на роботу, або брати не булочки та пиріжки, а наприклад водорості в розсолі.

Велика кількість овочів — калорійні. Ось така біда. Тому підходити до харчування ними потрібно дуже обережно, якщо немає бажання вдаватися в подробиці енергетичної цінності для кожного продукту, варто просто мати різноманітний раціон, куди в день входить велика кількість овочів і фруктів, але при цьому немає переважаючого продукту.

Багато вегетаріанці грішні на споживання горіхів, сухофруктів і злакових. Проте всі вони мають велику кількість жирів і вуглеводів, які досить просто засвоюються і не встигають стати ходовою енергією. Тому, якщо ви вирішили з’їсти жменьку горіхів — то це весь добовий запас жирів, те ж саме зі злаковими і сухофруктами. Для дівчат з анемією або критичними днями таке обмеження спадає, таких продуктів можна споживати скільки завгодно.

Відсутні запаси енергії вегетаріанці поповнюють за рахунок глюкози. Тобто вони і так з’їдають величезну кількість продуктів з глюкозою, так зверху на них відправляють чай з цукром і пару шоколадок. Природно, потреби мислення такий раціон заповнює по максимуму, та ось тільки непоправної шкоди завдаючи організму. Подібна халатність може стати причиною розвитку цукрового діабету, тому потрібно бути акуратними в споживанні цукру.

Не варто забувати про селеру. До того моменту, як ви не переставали їсти м’ясо — вона була корисною, а ось як тільки перестали — вона може спровокувати навіть зневоднення, тому варто споживати її в невеликих кількостях і краще всього в якому-небудь коктейлі, де крім неї буде цілий запас вітамінів.