Вечірня сукня: як зробити правильний вибір?

Успіх вашого вечора може багато в чому залежати від обраної сукні. Саме тому дівчата приділяють вибору сукні особливу увагу, щоб виставити себе в кращому світлі. Вечірні модні сукні повинні підкреслювати привабливість, жіночність і цнотливість, не виглядати вульгарними.

369A4395В першу чергу слід відзначити ті пункти, які найбільш важливі при виборі вечірнього вбрання, які повинні перетворити жінку в казкову принцесу:

— приховувати недоліки фігури;

— бути зручним у носінні;

— відповідати темі вечора.

Тип сукні на бретелях із спідницею, скроєною косо, підійде модницям, бажаючим візуально зменшити розмір стегон. Необхідно відвернути увагу від згаданої проблемної зони? Як варіант, приділіть увагу декольте або відкритій спині. Бретельки підкреслять жіночність верхньої частини і будуть залучати погляди людей. Якщо ж у дівчини злегка повненькі руки, запросто можна прикрити їх палантином з такої ж тканини, що і сукня.

У разі, якщо у вас широкі плечі, то вибирайте моделі з рукавами, а власницям не самих струнких ніг допоможуть фасони з довжиною спідниці трохи нижче коліна або в підлогу. На високій дівчині прекрасно буде виглядати сукня в підлогу з легкої тканини. При виборі не слід піддаватися почуттям, а потрібно підходити до всього розважливо. З фасоном сукні краще визначиться заздалегідь, щоб уникнути можливих ускладнень і труднощів. Привабливість панянки може підкреслити відкрита спина, а повітряна спідниця додасть легкості. Будь-якій дівчині незалежно від фігури підійде сукня-футляр зі спідницею-олівцем, що добре виділяє красиві стегна і талію, особливо в поєднанні з високими підборами.

Також важливий при виборі і колір вечірньої сукні, наприклад, чорний колір додасть стрункості і візуально збільшить ріст. Повненьким дівчатам не слід віддавати перевагу сукням з великими і яскравими візерунками. Слід співвідносити колір сукні з кольором волосся дівчини, наприклад, брюнеткам краще обрати яскраві або чорні сукні, але утримаються від білого кольору. Рудоволосим слід придивитися до м’яких і теплих весняних відтінків, а блондинкам до білих і рожевих суконь. Під вечірні сукні необхідно підібрати елегантні туфлі на високих підборах, і доповнити цілісний образ допоможе правильно підібрані прикраси і зачіска. Враховуючи всі рекомендації по вибору вбрання, дівчина може запросто стати королевою вечора, вразивши всіх оточуючих своєю привабливістю і красою.