Вечірня сукня для повних жінок: головні правила вибору

Асортимент сучасних вечірніх суконь надзвичайно величезний. Однак навіть серед такого різноманіття повним жінкам досить складно підібрати відповідну сукню. Жінки з пишними формами звикли «кутатися» в мішкуватий одяг темних тонів, але це неправильно.

1-24Сучасна мода дозволить вам виглядати стильно незалежно від розміру вечірньої сукні. Ви з легкістю зможете підібрати сукню, яка підкреслить всі ваші переваги і приховає недоліки. Вибираючи відповідні вечірні сукні, зверніть увагу на особливості своєї фігури. Важливо правильно розмежувати зони, на яких варто акцентувати увагу, і які слід приховати від сторонніх очей. Якщо ви є щасливою володаркою пишних і красивих грудей, то сміливо вибирайте вечірні сукні з глибоким декольте. Жінкам зі стрункими ногами підійдуть спідниці з асиметричним краєм або чарівним розрізом.

При цьому слід вміло маскувати недоліки своєї фігури. Наприклад, якщо у вас повні руки, то вибирайте сукні з довгими рукавами або прикрийте їх палантином. Також не варто віддавати перевагу вечірнім сукням з глибоким вирізом на спині, так як це дуже невдале рішення для повних жінок. Безформний одяг темних тонах абсолютно точно не зробить вас красивою і привабливою. Крім того, він лише підкреслить наявність зайвих кілограмів. Жінкам з пишними формами найкраще придивитися до напівоблягаючих вечірніх суконь. Якщо живіт не є однією з ваших проблемних зон, то можете сміливо підкреслити талію за допомогою пояса.