Вечірка: яку сукню одягнути?

Наш сучасний світ сповнений справ, роботи. Стрімкий темп життя не залишає нам часу для свята. А якщо він і з’являється, то у нас, як правило, не буває належного часу для того, щоб як слід підготуватися до нього. Хоча це дуже важлива частина, особливо якщо ви збираєтеся на вечірку. Необхідно продумати свій образ до дрібниць.

ny-dress2017-3В першу чергу, при виборі сукні для вечірку або якогось іншого свята, необхідно звернути увагу на її тканину. Вона повинна бути дорогою і виглядати гідно, тому що навіть самий модний і стильний фасон сукні може бути зіпсований дешевою тканиною. Універсальні кольори тканини – червоний, чорний та золотий. Багато жінок купують сукні на розмір менші ніж їм потрібно з метою схуднути до призначеної дати. Але ось, з схудненням, рідко у кого дійсно все виходить, а проводити свято в маленькій сукні, яка підкреслює ваші проблемні зони – неприпустимо, тому краще придбати сукню такого розміру, який підійде вам по всіх параметрах. Варто полюбити себе такою, яка ви є!

Не варто захоплюватися паєтками і стразами, тому що в більшості випадків вони тільки псують весь зовнішній вигляд, і ви стаєте схожою на ворону, яка начепила на себе всі блискучі прикраси. Нехай сукня буде не такою привабливою, якю би ви хотіли її бачити, зате ви можете доповнити її аксесуарами, які зроблять ваш образ ідеальним.

Підберіть до сукні відповідні туфлі та зачіску, аксесуари і макіяж – тоді ви будете королевою вечора.