Вчимося вибирати водонагрівач

Як то кажуть, жінка повинна вміти все, але по можливості ніколи не застосовувати це на практиці. І звичайно, краще, щоб чоловік вирішував, як сім’я повинна справлятися з відсутністю гарячої води в літній період, і які необхідно купити водонагрівачі для дачі і квартири, щоб вам вистачало теплої води. Але ж ви теж можете ознайомитися з технічними характеристиками і просто підказати коханому, який саме прилад вам потрібен.

11 (3)Як правило, в спеціалізованих магазинах пропонують вибрати між накопичувальними, проточними і проточно-накопичувальними водонагрівачами. Але щоб зрозуміти, яка модель більше вам підходить, потрібно ознайомитися з їх можливостями і особливостями.

Зауважте, що на сайті https://teplovik.net ви можете придбати водонагрівачі та іншу техніку за доступними цінами.

Проточні водонагрівачі — це, як правило, компактні прилади, які нагрівають воду, що проходить по системі миттєво. Якщо у вашому будинку або квартирі одночасно буде експлуатуватися лише одна водорозбірна точка, ви без проблем викупаєтеся, вимиєте посуд або виперете. Якщо одночасно буде відкрито два крана, вода просто не буде встигати нагріватися.

Тепер поговоримо про технічні можливості підключення. В основному проточні водонагрівальні прилади мають невисоку потужністю. І їх спокійно можна включати в звичайну розетку. При необхідності встановити більш потужний водонагрівач знадобляться розетки з трифазною напругою.

Накопичувальні водонагрівачі або бойлери здатні забезпечити квартиру великим запасом теплої води завдяки тому, що прогріта вода зберігається в теплоізольованому баку. Такий прилад набагато об’ємніший, займає більше місця. Принцип його роботи простий: він нагріває воду до потрібної температури, а потім відключається, завдяки чому економить електроенергію.

Більш вдосконалені моделі обладнані додатковими функціями:

 

  • атнибактеріальне покриття бака;
  • прискорений нагрів води;
  • автоматизована або ручна система управління.

На відміну від проточних моделей, такий прилад може без проблем працювати від звичайної розетки, не створюючи незручностей і перебоїв в мережі.

Останній вид — проточно-накопичувальні прилади, які об’єднали всі найкращі якості обох моделей.