Вчимося вибирати нову пральну машину

Регулярне прання одягу є однією з головних побутових турбот. Полегшити таку працю кожної господині зможе пральна машина автомат. Це незамінна техніка для дому.

pralna_mashinaВибирати пральну машину слід, виходячи з трьох основних параметрів. Це габарити самої машини, її вага, а також тип завантаження одягу.

Вибираючи пральну машину, дуже важливо враховувати її розмір і габарити. Особливо для власників квартир з маленькою площею. Потрібно заздалегідь продумати місце, куди можна буде поставити пральну машину. Вибір місця обмежується кухнею або ванною кімнатою. Це ті місця, де є вихід до каналізації і водопроводу. Переважно, звичайно, ванна кімната.

Існує дві категорії пральних машин по типу завантаження одягу. Це фронтальні і вертикальні машини. Фронтальний тип найпоширеніший і популярний. Білизна завантажується горизонтально, через бічний люк. У вертикальних машинах люк для одягу розташовується зверху. Таке розташування люка є значною перевагою вертикальної машини. Режим прання в будь-який момент можна зупинити і поставити на паузу. Є можливість в будь-який час відкрити люк і додати або, навпаки, вийняти одяг. Так як барабан у вертикальних машинах має дві точки опори, то такі пральні машини більш довговічні.

Габарити вертикальних машин, як правило, стандартні. Їх висота 85-90 см., Ширина 40-45 см., А глибина досягає 60 см. Це високі і вузькі пральні машини.

Фронтальні пральні машини в залежності від габаритів поділяються на кілька типів. Це повноцінні, вузькі і компактні. Головна відмінність між ними в глибині. Повногабаритні машини мають глибину в 45-60 см., Вузькі — 30-45 см. Компактні ще менш глибокі. Такі машини добре підійдуть у невеликі квартири, де є мало вільного місця.

Наступний важливий параметр вибору — це максимальна вага завантаження. Вона вказується в технічних характеристиках пральної машини. Найчастіше цей показник знаходиться в діапазоні від 3 до 8 кг і більше. Найбільш затребувані моделі мають показниками в 5-6 кг. Моделі з максимальними показниками завантаження підійдуть великим сім’ям. Не забувайте, що тільки бавовняні речі закладаються в пральну машину у співвідношенні 1 до 1. Для інших тканин співвідношення 1 до 3 або навіть 1 до 4. Тому, якщо пральна машина має максимальну вагу завантаження до 6 кг., В середньому в неї може поміститися всього 1,5 кг одягу.