Вчимося справлятися зі стресом

Кожна людина час від часу піддається стресу. Причини цього можуть бути самі різні: неприємності на роботі, сварки з близькими, осіння хандра, сонливість, погане самопочуття. Під час стресу в організмі активізуються руйнівні процеси, що негативно впливають на психіку і загальний стан.

shto-delat-pri-stresse-6Встановити причину стресу і позбутися від неї — дуже важливе вміння, якому необхідно навчитися кожному. В даний час можна знайти безліч методик і порад щодо подолання стресу. У даній статті розглянуті найбільш легкодоступні і дієві поради.

До речі, на сайті www.sedistress.com.ua ви можете дізнатися більше про Sedistress — ефективний антистресовий препарат.

Розмова по душам. При наявності стресу ні в якому разі не слід замикатися в собі, так як це тільки посилює проблему. Поговоривши з життєрадісною і спокійною людиною, можна відчути позитивний заряд, який виходить від неї. Після таких розмова відразу стає комфортніше, спокійніше, хочеться посміхатися. Згадайте про друзів і близьких людей, з якими давно не бачилися. Домовтеся про зустрічі, проведіть час разом, поговоріть з ними. Радість від спілкування буде обопільною.

Позитивна візуалізація. Подивіться альбом з давно забутими фотографіями, купіть собі гарний елемент для домашнього декору, помилуйтеся мальовничою природою, пофотографуйте. Приємні образи і спогади активізують вироблення гормонів радості, дозволяючи залишити в стороні дратівливі чинники. Після такої терапії життя починає наповнюватися новими фарбами.

Цілюща сила музики. При прослуховуванні аудіозаписів наша душа налаштовується на музичну хвилю, яка визначає наш подальший стан. Носіть з собою плеєр, щоб завжди мати можливість послухати улюблені пісні. Перед сном включайте звуки природи, вони розслабляють і заспокоюють. Купіть собі невеликий фонтанчик з приємно дзюркотливою водою. Це допоможе створити атмосферу гармонії і спокою.

Ароматерапія. Оточіть себе приємними запахами, які бадьорять і освіжають. Поставте на видне місце флакон улюблених парфумів, запаліть ароматичні свічки. Нюхайте запахи квітів.

Приємні дрібниці. Побалуйте себе тим, що давно збиралися зробити, але все ніяк не наважувалися. Купіть собі те, про що давно мріяли. Дозвольте собі розслабитися, з’їжте улюблені ласощі. Загалом, зробіть все, що забажає душа. А вже вона точно знає, що саме зараз необхідно. Заведіть звичку записувати на аркуші паперу хороші події і складати їх в окрему красиву ємність. Коли стане сумно — відкрийте і перечитайте.

І не накопичуйте стрес, накопичуйте гарний настрій!