Вчимося правильно вибирати жіночі шкарпетки

Деякі люди вважають, що жінки повинні використовувати тільки капронові панчохи і колготки. Однак жінки теж повинні дбати про своє здоров’я, а значить, ноги потрібно тримати в теплі. Для цього можна застосовувати різні види шкарпеток. Але, на жаль, більшість сучасних жінок поняття не мають, як правильно потрібно вибирати шкарпетки.

1521100203_socks-fashion-2 (1)Якщо з колготками не виникає особливих запитань, так як класичними варіантами прийнято вважати колготки чорного і тілесного кольору. Втім, якщо в компанії, де працює жінка, не забороняється застосовувати кеди чи кросівки, черевики, застосування шкарпеток є більш ніж доречним. На ноги жінок часто звертають увагу представники протилежної статі. При цьому шкарпетки найчастіше кидаються в очі в першу чергу.

Як би це банально не звучало, імідж сучасних жінок дійсно багато в чому залежить від вміння правильно вибирати і застосовувати шкарпетки. Насправді, існує кілька простих правил, які допоможуть вам безпомилково вибирати шкарпетки, які завжди будуть виглядати актуально і стильно. По-перше, вони повинні бути обов’язково однотонними, так як це правило поширюється не тільки на чоловіків. Всі шкарпетки з зайчиками, смужками і сердечками залиште для домашнього використання.

Практично всі відомі виробники шкарпеток застосовують вишивку у вигляді написів, що дозволяє швидко зрозуміти, оригінал перед вами чи підробка. Хоча багато виробників пропонують шкарпетки і зовсім без будь-яких написів. Другим правилом виступає відмова від кольорів, які вважаються моветоном. Не варто купувати сірі шкарпетки, так як вони будуть асоціюватися з кольором бруду. Краще взагалі виключити подібні вироби зі свого гардероба.

Побачивши на вас сірі шкарпетки, люди вважатимуть, що це просто не дуже чисті білі шкарпетки, що, природно, є неприйнятним. Теж саме можна сказати про бордові і коричневі шкарпетки, оскільки вони теж виглядають на жіночих ногах не дуже добре. Якщо ви вибираєте шкарпетки під джинси, можете застосовувати практично будь-які шкарпетки. Важливо лише враховувати колір взуття, так як шкарпетки можуть або контрастувати з видимою частиною взуття, або відповідати їй по тону. Можна також вибирати шкарпетки під колір внутрішньої поверхні взуття. У цьому випадку внутрішня частина кросівок завжди залишатиметься чистою, а навіть якщо забрудниться, це буде приховано від очей сторонніх.