Вчимося поєднувати кольори біжутерних прикрас

У міру вибору біжутерних прикрас в першу чергу потрібно відштовхуватися від колірної гами вбрання, до якого, власне, підбираються сережки, кільця, браслети і так далі. Припустимо, ви віддаєте перевагу одягу холодних кольорів, значить, найкращим рішенням до нього буде біжутерія в сірих відтінках. Щодо вбрання в теплих тонах, то, навпаки, вигідне поєднання характеризується використанням більш світлих прикрас.

h9tIJ2L4VQYКрім усього іншого не забувайте про гармонію в момент вибору біжутерії за кольором. Як це розуміти? Наприклад, ви володарка смаглявої шкіри. Поза всякими сумнівами це один з найсприятливіших варіантів, так як майже будь-який колір біжутерії ідеально поєднується з темною шкірою. Однак є деякі застереження, які стосуються дуже блискучих прикрас.

При певних розкладах вони виглядають вульгарно і неестетично. Особливо вдалим вибором будуть вироби синього і зеленого кольору, а також з натуральним камінням і перлами. У деяких представниць слабкої статі оливковий колір шкіри, до якого рекомендують підбирати більш яскраві прикраси: зелені, жовті, коралові. Також непоганим рішенням буде темне каміння в поєднанні зі стразами. Що до дівчат з ніжною персиковою шкірою, то до неї спробуйте підібрати біжутерію в помаранчевих або рожевих відтінках. Повірте, якщо слідувати вищепереліченим рекомендаціям з точки зору підбору біжутерії за кольором, стане можливим зробити заключний образ привабливим, оригінальним і незвичайним.