Важливі поради щодо вибору дитячих іграшок

Іграшки є важливою частиною життя маленької людини. З їхньою допомогою дитина розвивається, пізнає нове, удосконалює фантазію і переноситься в казковий світ. Не всі мами знають, як треба правильно вибирати ці речі. Неякісна іграшка навряд чи стане найулюбленішою для дитини.

igrushki-dlea-devocek-moldova-kupitiЗагальні правила вибору іграшок

Будь-які вироби повинні підходити дитині за віком. Для самих маленьких дітей можна купувати брязкальця, підвісні мобілі та м’які іграшки. Виріб не повинен містити дрібних деталей, адже дитина легко може проковтнути їх.

Важливо звертати увагу на якість іграшки. У магазині можна попросити сертифікати якості, а от купувати даний товар на ринку все-таки не варто. Матеріал повинен бути безпечним для дитини, а сам виріб — без ознак деформації, без тріщин.

До речі, якщо ви відвідаєте ссылку afk.ua, ви знайдете широкий асортимент якісних товарів для дітей за найкращими цінами.

Іграшки для хлопчиків

Маленькі чоловіки повинні мати свою колекцію іграшок. Туди можуть входити різні предмети: кубики, м’ячі, набори для творчості, музичні інструменти, м’які вироби. Окрему увагу потрібно звернути на машинки.

Хлопчакам можна придбати залізну дорогу, різні конструктори, будівельний набір (іграшковий), солдатиків, спортивний комплекс. Купити можна ще іграшкову зброю, але вона підходить лише діткам, які мають більше 3-х років.

Іграшки для дівчаток

Юні красуні обожнюють проводити час з ляльками. Крім того, їм не завадять маленькі колясочки, кухонні предмети або кухонний куточок, іграшкові набори лікаря і так далі. Великий інтерес викликають у дівчаток феї та принцеси. Вони можуть бути на радіокеруванні (літаючі феї), мати комплекти одягу та набори аксесуарів.

Музичні й розвиваючі іграшки підійдуть дівчаткам різного віку. Можна вибрати для маленької красуні лялькові будинки, предмети для купання ляльок ат інше. Будь-яка з іграшок повинна бути яскравою та цікавою.

Батьки зобов’язані не забувати про те, що іграшка — це всього лише предмет, а маленька людина потребує уваги та любові.