Варіанти поєднання жіночої сорочки

Блузка є в гардеробі жінки, незалежно від її професії, віку і статури. Це — деталь на кожен день і на урочистий випадок. І у вашому гардеробі напевно знайдеться ідеальна сорочка. Така сорочка добре сидить, зроблена з якісного і екологічного матеріалу, за рахунок чого виглядає дорого і стильно. Але погодьтеся, як важливо правильно і адекватно підбирати вбрання, засновуючи свій вибір на класичній сорочці. Дійсно, правильно підібраний низ, аксесуари та взуття можуть кардинально змінити ваш стиль.

collage66Розглянемо деякі популярні комбінації класичних сорочок, і з’ясуємо, як найбільш вигідно вибудовувати такі поєднання.

Легкі сорочки пастельних кольорів з тонких тканин завжди добре виглядають в літню пору року в поєднанні зі світлими брюками. Купити білу блузку з короткими рукавами і підібрати до них злегка укорочені штани буде хорошим варіантом, якщо ваш офісний дрес-код це дозволяє. Невисокі дівчата мають прекрасну можливість доповнити вбрання туфлями-човниками на високих підборах.

Майте на увазі, що на джинси не поширюється це правило «світлих штанів»: світлі джинси в поєднанні з сорочкою класичного крою виглядатимуть занадто неформально і навіть трохи богемно — такий образ підійде хіба що для недільного відвідування культурної виставки або походу в модне кафе.

Чарівні сумочки і клатчі, великі сережки, браслети і ремені відповідного кольору — все у вашому розпорядженні, за умови, що кольорів сорочки та штанів непомітний і витриманий.

Будь-який тип сорочки, чи то скромна ділова сорочка, чи то сорочка з квітковим принтом, будуть чудово поєднуватися зі класичною спідницею середньої або високої посадки. Такі спідниці неодмінно вимагають, щоб кінці сорочки були заправлені всередину. Найкращим чином з подібними спідницями поєднуються чорочки з тонких тканин. Спідниці із завищеною талією можуть не підійти повним жінкам, тому поєднання сорочки та спідниці стандартної посадки буде для них найбільш оптимальним.

Варто розуміти, що спідниці із завищеною талією теж бувають різні. Сорочка в поєднанні зі спідницею-олівцем створить виключно діловий образ.

Носити чи не носити ремінь в такому образі — рішення ваше. Однак потрібно пам’ятати, що в тренді останніх років ремінь на найвужчому місці талії. Пояс на стегнах актуальний хіба що для джинсів і кантрі-стилю.

До речі, про кантрі-стиль: в останні роки цей образ завоював велику популярність завдяки своїй безпосередності і зручності. Дійсно, сорочки вільного силуету в темну клітку підходять як худеньким, так і пишним красуням. Таку блузку можна надіти практично на будь-який неформальний випадок — навколишні обов’язково оцінять ваше почуття стилю.

Молодим особам найкраще комбінувати такі сорочки з комфортними і стильними джинсами і масивним, трохи грубуватим шкіряним ременем. Представницям старшого віку можна носити класичний жіночий ремінь поверх сорочки навипуск. Злегка закочені рукава сорочки додадуть образу особливий шарм.

Прекрасне рішення для холодної пори року — купити чорочку класичного стилю і поєднувати її із жіночним і витонченим кардиганом або тонким светром.